Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy 7. -be fog megjönni?

Lehet, hogy 7. -be fog megjönni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt nem lehet pontosan megmondani, de nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni, főleg majd az új sulimban. Anyukámnak is 7.-be jött meg és a nagyimnak is. (alul-felül szőrös vagyok, mellem 1-1,5 éve nő, fehérfolyásom 8-9 hónapja van)

2014. aug. 25. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet...

de lehet, hogy nem...

senki se jós itt

2014. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

lehet, de ki tudja


bármikor megjöhet

2014. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha így számítasz rá, akkor nem fog váratlanul érni, bármikor jön is meg.
2014. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem tegyél a táskádba egy betétet, hogy semmiképp ne érjen váratlanul, mert az kellemetlen lehet. Lehet, hogy 2 hétig kell fölöslegesen hordozgatnod, lehet, hogy másfél évig, ezt nem tudhatjuk. De azért nem árt, ha fel vagy rá készülve. :)
2014. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meg jön ,pl. Nekem is akkor jött meg!
2014. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet még ma este megjön
2014. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem lehet előre megjósolni, de tekintve amit írtál, jó esélyed van rá, hogy hamarosan "nagylány" leszel.

Általában nem úgy jön meg, hogy egyik-pillanatról a másikra elönt és mindened olyan lesz, hanem inkább ilyen pecsételő vérzésként kezdődik, ami nem áztat el. De ha biztosra akarsz menni, használj tisztasági betétet.

Egyébként nagyobb esélyed elázni akkor van, mikor már erős a menzeszed, mert olyankor van hogy hirtelen jön sok. Ajánlott a fekete/nagyon sötét nadrág viselete a nehéz napokon, mert ha véletlenül mégis balesetezel, ezeken nem látszódnak. Ha nem idegenkedsz tőle, én a tampon+tisztasági betét kombót javaslom, mert érzed, amikor a tampon megtelik, én azzal sosem áztam el. És a biztonság kedvéért mindig legyen nálad betét vagy tampon.

2014. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!