Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anya normális? Ennyire nincs...

Anya normális? Ennyire nincs felvilágosulva?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Na,az volt,hogy nyaralni voltunk,és pont akkor jött meg először,ezért nem tudtam fürödni.Felhoztam anyának hogy használhatnék tampont és akkor mehetnék fürödni.Azt mondta hogy "Hova akarod dugni?A füledbe?Vagy az orrodba?Mert egyenlőre nincs több lyuk rajtad ahova dughatnád."Mondtam neki hogy "Dehogynem,szted a vér hol jön ki??" Azt mondta hogy ne akarjak h..ye r...nc lenni.Úgyhogy végig betétet használtam.Viszont amikor hazajöttünk, rendeltem az o.b-tól ingyenes mintát.Sajnos pont nem voltam otthon amikor meghozták,úgyhogy anya találta meg.Jól leszidott és elrakta magának.Vettem én egy csomag mini tampont és most fog majd megjönni.Hogy használjam hogy ne vegye észre?Igazam van,használhatom a tampont ugye?Köszi a válaszokat :)

2014. aug. 26. 08:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
hát eléggé nem normális a viselkedése. használhatod persze.
2014. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok anyádnak. Mindegy, vele nem tudsz mit kezdeni. Igen,használhatsz tampont,de olvad el a papírját és tartsd be,amit ott írnak. Mindig ! moss kezet a csere előtt is. Amikor még nehezen jönne kifelé,az azt jelenti,hogy nincs tele és csak végigsúrolod a hüvelyed falát belülről. Ilyenkor várj egy kicsit. A biztonság kedvéért,főleg amíg nem vagy járatos benne,mindig tegyél egy tisztasági betétet is, hogy ha esetleg szivárogna,akkor ne legyen baleset. A suliban megoldott a dolog,anyukád nem látja. Otthon a dobozt tartsd a táskédban vagy egy olyan fiókban,ahová nem néz be. Amikor cserélni kell,kiveszel egyet, zsebreteszed és mégy a fürdőbe. A használtat jól csomagold be és vissza a szobádba. Vigyázz,mert hamar szagosodik,ezért pl. másnap reggel ha mégy a suliba, viszed a kis szemetes zacsidat és kidobod az első kukába:D. Ha a mini hamar megtelen és pl.óránként kellene cserélned,nyugodtan vegyél normál méretűt.Próbáld a szálfátyol-borításút,könnyebben csúszik. Én is aminivel kezdtem,alig ment fel :D,aztán szépen lassan jó lett a normál és a többi.De ez más kérdés,de ne ilyedj meg, a tampontól nem fogsz kitágulni,mint egy ló.:D:D:D Ha figyelsz a higiéniára és nem hagyod bent álló napig,nem lesz tőle bajod. Biztos fogják néhányan mondani,hogy egészségtelen és inkább betét. Ők a 20-30 évvel ezelőtt csak a betéthez,vattéhoz jutottak hozzá és persze mindennapos volt az átázás.De manapság a suliban és a munkahelyen nem olyan egyszerű betétezni.
2014. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Előző vagyok,bocsi az elírásokért:D
2014. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az orvos anyám csinálta ugyanezt anno... Hogy kitagitom a szuzhartyamat a tamponnal meg egyénenként is milyen karos...Mindezt olyan agresszív stílusban, hogy zokogtam miatta... Nyugodtan kiprobalhatod rendszeresen nem célszerű használni de ennyi
2014. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
És az miért baj,ha kitágítod egy kicsit a szűzhártyádat? Az előbb írtam,még a legnagyobb tampontól sem lesz az ember olyan,mint egy kályhacső. Legalább az első együttlétkor nem fog csillagokat látni az ember lánya és nem sírógörccsel fog közeledni a barátjához. Az a havi 4-5 nap nem a világ vége. Pláne,hogy a gyengébb napokon elég a mini vagy egy tisztasági.
2014. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Oké köszi mindenkinek :) Az a baj, hogy anya vmiért nem enged felnőni.Tavaly nyomonkövetőt tett a telómba!!xD Nemtudom hogy hova fogom eldugni mert folyamatosan szaglászik a szobámban..ez a csomag is a táskámban van,a belseje alatt... :D
2014. aug. 26. 08:48
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Ezek után nem csodálkozom, hogy az összes 12-14 éves tapasztalatlan kislány idejár kérdezősködni. Ha otthon ezt nem lehet megbeszélni, basszus... most csalódtam a sok ősanyában :(
2014. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak én fogtam ki így...nem enged se barátokkal sehova,sőt!Még néha az apumhoz se (elváltak),én meg akkor vagy elkezdek sírni,vagy annyira dühös leszek hogy sz..ok mindenkire és felhívom apát hogy éjjel 1-ig maradjon fennt mert csak akkor tudok szabadulni itthonról,úgy hogy kiszökök.
2014. aug. 26. 08:56
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező, mennyi idős vagy?
2014. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám is ilyen volt. Már 25 éves vagyok, de még most is megjegyzéseket tesz a tamponra, ha meglátja. Én nem is tudtam azt venni amíg el nem kezdtem dolgozni, így elég sokáig csak a betétek maradtak...meg a cikis sztorik. A betétet is dugdosnom kellett, mert azt mondta h neki jó volt a vatta is, miért pazarlom a pénzét. :( Még most is ilyen.

Tedd el a kisfiókodba vagy a sulis cuccaidhoz ahol nem kutakodik, de a lényeg h te megértsd hogy ez nem ciki. Én nagyon sokáig cikinek éreztem és szégyelltem magam, ert rosszul rögződött ez bennem.

2014. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!