Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek az Always...

Mi a véleményetek az Always ultra rózsaszín kék csomagolású betétről?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik.Puha,kényelmes, és jó nedszívó.

Azt hallottam hogy most jött a boltokba?



#betét #puha #Always ultra #jó nedszívó
2014. aug. 26. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Vagyis még soha nem próbáltad, csak láttad a TV-ben, és eldöntötted, hogy ez szuper... hát én nem mondok véleményt semmi ilyesmiről, amíg ki nem próbáltam.
2014. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem!!! Én már próbáltam nekem nagyon bevált télleg puha ,nedszívó és kényelmes. Nektek?
2014. aug. 26. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak Always betétet használok, eddig semmi nem vette föl vele a versenyt. A legjobb nedvszívó, amit valaha használtam. Illetve mostanában itthonra az Aldi lila betétjét szoktam, az is elég jó, és olcsóbb, de ha megyek valahová, mindig Alwayset teszek be.
2014. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én régebben csak Alwayst használtam, a legtöbb fajtája tényleg jó nedvszívó, de nekem nem volt kényelmes. Ez valami újabb fajtája? Mert én használtam Always ultrát, de az nem most volt...Egyébként kényelemre talán az Always Platinum volt közülük a legjobb, de az is olyan műanyagos, engem az zavart, bántotta a bőrömet. Nekem legjobban a Libresse vált be, az nekem kényelmesebb és jól is bírja. A legpuhább szerintem a Naturella, az nagyon kényelmes, de az nekem nem elég csak a végén tudom használni.
2014. aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utóbbi időben feltűnően sok a "nektek melyik betét vált be, mi a legjobb betétmárka" kérdés.

Szerintem full mindegy, ki kell próbálni többfélét, és amelyik neked jó, akkor azt használod.

2014. aug. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi,de úgy látom hogy még senki nem próbálta ezt a fajtát.:( na mind1


Azért úgy látom hogy a többségük az Alwayst szereti én is azt.

2014. aug. 27. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!