Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egesz nap allok, bar csak 20...

Egesz nap allok, bar csak 20 eves vagyok es nagyon gyorsan jönnek elö rajtam a rozsaszin hajszalerek. Mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés
faj a talpam.bar csak egy hete vegzek allo munkat,de mar terjeszkedik a labamon a visszer,hajszaler. most sp54-et probalom ki.hogy lehetne megelözni ennek kialakulasat?masnak is ilyen gyenge a laba?vagy ez öröklödes es nem tehetük ellenük semmit?

2014. júl. 11. 11:42
 1/6 A kérdező kommentje:
combon külsö oldalan,es a terdnel,környeken belül jön elö.
2014. júl. 11. 11:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, vannak gyógyeszközök, pl fáslik, ilyesmi, gyógypapucs, cipő, meg krémek, ezek használata megelőzheti, késleltetheti.De az ha ez sem segít, akkor más munkát kellene keresni.Fő az egészség!
2014. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ember nem ugy lett tervezve, hogy egesz nap csak alljon.

Domboru talpu (olyan egyensulyozos) cipovel lehet picit segiteni a dolgon, de attol meg teny, hogy az egesz napos allas egeszsegtelen, es nem igazan lehet elkerulni ezt.

2014. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sport, hideg-meleg váltózuhany a lábra, és vadgesztenye krém vagy heparinos kenőcs(gyógyszertárban lehet kikevertetni és olcsóbb mint a hasonló tudású lioton gél és társai csak nem tudom, hogy fel kell-e íratni vagy sem)


és ha tudsz próbálj meg néha leülni. ha csak 5 percre az is valami, vagy munkaidőd alatt guggolásokat csinálni

2014. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon jokat irt. Fasli is jo ötlet! combra is lehet? nektek is vannak visszerek? kor?sajnos nem igazan hagyhatom ott a munkat,örülök h kaptam.mas is idösebb nök 50-60ev körüliek csodalkozok h igy birjak az egesz anpi allast. igaz nekik mar csunya a labuk. Heparinos kremet muszaj lesz kiprobalnom. a guggolas is nagyon jo ötlet. sajnos ülve nem csinalhatom,fönök mit szolna:S hisz ö is ott van velem,konyhan dolgozok,raadasul nagy a meleg.Hat igen tudom tanulni kellett volna,es akkor csücsölhetnek vmi jo kis irodaban. a domboru cipök egyatalan nem tetszenek,sztem hülyeseg,gagyi.a hideg vizre kicsit erzekeny a labam,attol nem jön ki meg több visszer?biomed vadgesztenye kremet probaltam semmit nem ert.ha tudok veszek gyogypapucsot. csak a cel lebeg a szemem elött h miert dolgozok.
2014. júl. 11. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, hogy az MBT cipők nagyon jók. Lehet, hogy idétlenül nézel ki, de ha még 20 évig kell a konyhán dolgoznod, a gerinced meg fogja hálálni. Ott hátul meg a kutya se látja, mi van rajtad.
2014. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!