Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves Válaszolók! Nektek...

Kedves Válaszolók! Nektek volt már olyanra példa hogy terhesség esetén elmaradt menstruáció (vagy késik nemtudom) és minimális barna váladék jelentkezett?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete kellett volna megjönnie,bár van cisztám is elméletileg, illetve nagyon stresszes volt az előző hónapom, ettől is lehet ez úgytudom.

Ma elmentem a nőgyógyászatra de persze hogy nekem lehet csak ilyen balszerencsém, hogy nincs bent az orvos... Az asszisztensek azt mondták, hogy lehet ugye a ciszta miatt is, de az egyik nagyon határozottan mondta hogy ez terhesség.Holnap megyek vissza de már teljesen kivagyok.



2014. aug. 28. 13:43
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Nekem volt ilyen, a 8. terhességi hét környékén, vagyis kb akkor mikor neked. Mert ha 3 hete kellett volna megjönnie akkor 4+3 az durván a 7. terhességi hét - elméletben! A barnázás egyébként nem volt semmi komoly, kaptam rá egy kis hormonpótlást és ennyi. Ezzel nem azt akartam mondani hogy tuti terhes vagy, csak megnyugtatásként hogy nem feltétlen jelent valami nagyon rosszat a dolog. Persze nem tudhatom szeretnéd-e hogy terhes legyél. Mondjuk én mihamarabb megcsinálnám a tesztet, akár egyet most azonnal és ha negatív akkor egyet reggel is biztos ami biztos.
2014. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Megcsináltad már a tesztet??
2014. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

11es!

Nem! Nagyon nem szeretnék babát én még ezt nagyon korainak tartom...semmiképpen. Amúgy nem lehetek még 8hetes, nagyon max 6, de te görcsöltél amikor jött ez a barnás? Én nagyon minimálisan igen, na persze csak aznap meg utána való reggel még egy picit, de semmi több nem jött.


12-es!

Még mindig nem kell pisilnem :/ :D

2014. aug. 28. 18:12
 14/21 A kérdező kommentje:
Megcsináltam este a tesztet, és negatív "nem terhes" a végeredmény...
2014. aug. 29. 07:43
 15/21 anonim ***** válasza:
Attol remelem meglatogatod ma a dokid.
2014. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Jaj persze hogy meglátogatom :)

10re ott vagyok. Megírom mi volt.

2014. aug. 29. 08:11
 17/21 A kérdező kommentje:
Ja, és szerintem mostmár még valószínűbb hogy a ciszta szórakozik.Reggel felkeltem nem kellett annyira nagyon pisilnem nem is pisiltem a megszokottnál többet, de nagyon fájt szúrt a jobb oldalon. Lehetséges hogy nyomta a cisztát?
2014. aug. 29. 08:13
 18/21 anonim válasza:
Nekem nem volt görcs. Sajnos ha cisztád van az elég sok mindent okozhat szerintem, így ezt is amit írtál. Remélem minden rendben lesz ma a dokinál.
2014. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Skacok a dokim sem lát babát... Most elküldtek vizeletvizsgálatra hát kíváncsi leszek az eredményre. Akkor szerintetek így már terhesség kizárva?
2014. szept. 4. 19:10
 20/21 anonim válasza:
Igen, szerintem kizárható így.
2014. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!