Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti milyen márkájú...

Lányok, ti milyen márkájú betétet /tampont használtok?

Figyelt kérdés

Es esetleg azt is leirhatjatok hogy melyik nem vált be.(ha van ilyen)

Köszönöm:)


2014. aug. 28. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:

o.b. tampon és Always betét és Carefree tisztasági betét

és Nivea intim törlőkendő és Nivea intim moskaodógél de eddig jó részt bevált minden:)

2014. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész régen Always-t, ob-t használtam, de marha drága, jessa (dm-es), duchesse (Mülleres) termékeket használok főként, ezek beváltak, nagy mértékben hasonlítanak a márkás termékekre, illetve az Aldis tamponról is jókat hallottam bár azt nem használtam személy szerint. Illetve szoktam venni Libresse tisztasági betétet, valahogy azt mindig olyankor kell vennem amikor se dm, se Müller nincs a közelben :), ezt meg mindenhol lehet kapni. Tisztasági betétből a simát szeretem, aminek van fóliája. Ami nekem nem jött be, az a legolcsóbb tamponok, az egyik Coop-os volt, a másik nem emlékszem, azt évekkel ezelőtt vettem az Auchanban.
2014. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
O.B. tampon
2014. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bella (betét)
2014. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenből Naturellát használok.

Az Always-t nagyon utáltam, ezért váltottam erre betétügyileg.

2014. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia4


Régen always super plus és éjszakai, de váltottam libresse-re, mert sokkal olcsóbb, vannak akcióik is, akkor nagyobb adagot veszek. Ha lenne pénzem, én az always-t használnám, a puha felületű vékony super plust. Az a legjobb, meg az éjszakai. De nagyon drága..


Mivel 12 éves korom óta 8 napig tart, és az első 5 nap szinte ömlik, ezért nekem fontos a minőség. Soha nem mernék olcsóbbal próbálkozni, mikor ezeket is óránként cserélem...

2014. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen intenzitású vérzés mellett próbáltam talán 2x a tampont, de hülyeség volt. Soha többet, és nem az átázás miatt. Hanem amiatt, hogy a nagyobb vérdarabok fennakadnak rajta. Belegondolni is rossz.
2014. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! :)
2014. aug. 29. 12:42
 9/9 anonim válasza:
Mindenből Jessa(DM) vagy Naturella
2015. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!