Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumoktól kialakult...

Antibiotikumoktól kialakult hüvelygombára elég a Canesten krém?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja van. Elsőnek sok volt( sárgás darabos folyás) és nagyon megijedtem. Utánna kerestem és kiderült, hogy hüvelygomba. Rögtön vettem Canesten krémet. Már egyre kevesebb van. Már kis darabkák nincsenek. De azért még picit félek. Szerintetek vegyek kúpot? Van olyan ami vény nélkül kapható? Árakban milyenek? A natúr joghurtos megoldás is segít?
2014. aug. 28. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Canesten hüvelytabletta (3 db-os) és a krém, plussz normaflore és cukormentes diéta. Ez együtt nekem használt kb 1 hét alatt teljesen oké volt minden. Utána sem szabad a cukrot túlzásba vinni. Legalábbis nálam a cukor és esetleg antibiotikum után sajnos mindíg kiújul a candida.
2014. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!