Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez gombás fertőzés lenne?

Ez gombás fertőzés lenne?

Figyelt kérdés

Már volt gombas fertozesem, de az nem ilyen volt, nagyon viszket a nemi szervem. Kenegetem Canesten kremmel, valamivel jobb.

De ez vajon tenleg gombas fertozes?


Gondolok meg masra is: multheten egyutt voltam egy fiuval es durvan megujjazott, utana valo nap szabalyosan fajt es csipett a huvelyemnel. Lehet a viszketes a gyogyulas jele?

Butasag?



2014. aug. 29. 22:54
 1/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.. Nálam is volt ilyen csak nekem néha vérzik is közbe ha durván csinálja.. de hogy azis mitől lehet franctudja..
2014. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ertsem ugy h nalad is hasonlo tunetek vannak/voltak mint nalam?
2014. aug. 29. 23:03
 3/3 anonim válasza:
igen.. csak nekem amikor csinálta akkor vérzett amikor a mindkét kezével 2 ujjával ujjazott, de az lehet azért volt mert "felszakadt". De nekem felfázás után kezdődtek ezek a tünetek, majd jött a vérzés.
2014. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!