Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közbeni vérzés, mi...

Szex közbeni vérzés, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

A hónapbani ciklusom egy hetet késett (bár az szerintem a munka miatt volt mert most voltam elöször diákmunkán és fizkiai tulterhelés matt volt szerintem) és szex közben vagy csak az előjátéknál is minnél jobban benedvesedek annál jobban vérzik, de csak alkalmanként, néha. Mitől lehet ez? a hónapba felfáztam és miután elmúlt többször is fájt a bal felén a gát felé a kisajak de csak néha, nem mindig, de amióta tusfürdőt cseréltem abbamaradt. ( lehet túl lúgos volt és elállította a Ph-t?).

Mitől lehet, hogy szex közben vagy előjátéknál minél nedvesebb leszek annál jobban vérzik? nem minden alkalommal csak néha.



2014. aug. 29. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy esetleg a maradék szűzhártyádat szaggatja pénisz. De nem hiszem, hogy a napokban vesztetted el. No, meg előjátéknál nincs is képben a pénisz.

Nagyon gyorsan húzzál nődokihoz! Lehet hogy a méhszájjal, petefészekkel, egyéb belső nemi szervvel van baj. Talán rá ment a felfázás.

2014. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

már bejelentkeztem, de mivel sokan vannak szept. 15-re kaptam időpontot..

De nem fáj meg semmi. Szex közben, előtt, után se

2014. aug. 29. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet valami gyulladás
2014. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet méhszájseb
2014. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De nem normális dolog
2014. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, még azon gondolkoztam, hogy kicsit durva volt az előjáték és felszakadt vagy valami?
2014. aug. 30. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!