Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kezdtem el hirtelen...

Miért kezdtem el hirtelen ennyire szőrösödni?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt túl erős szőröm, de az utóbbi pár hétbe eléggé megerősödött.A karomon már elég sötétbarna, a hasamon is van, a mellemen is ott már van pár erős fekete szál.Reggel vettem észre hogy a bajuszom egyre erősebb már sötétszürke.Nem szedek fog.gátlót.Szóljak anyukámnak hogy menjünk el orvoshoz vagy ne?Vagy milyen természetes módszert tudtok ajánlani amivel megoldhatnám a problémát?
2010. jan. 17. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány? hány éves vagy? Nem kell rohanni rögtön az orvoshoz, mert dolgozik a "természet"!
2010. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Nem szedek fog.gátlót"

Szerinted fiú kedves első??


Kérdező: lehet ez hormonprobléma, főleg ha a bajszod is erősödik, orvost keress fel sürgősen. Lánynál ez nem természetes.

2010. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok 13 éves idén leszek 14.De nagyon aggódok nehogy valami bajom lenne de nehéz lesz ezt anyámnak megmondanom val szinű ki fog röhögni mert ált ilyen de valahogy meg fogom vele értetni h én aggódok és el szeretnék menni a biztonság kedvéért egy orvoshoz
2010. jan. 17. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Ha anyád normális, nem röhög ki, a hormonprobléma nagyon nem vicces és később még sok bajod lehet belőle, főleg hogy nagyon nem is esztétikus, egy lány ronda ha bajsza van :S Még most menjetek el, amíg csak "ennyyire" szőrösödsz, biztos tudnak neked segíteni kicsi, ne félj :) Legyél te bátor, állj még ma anyukád elé, ha meg kiröhög, akkor mondd meg neki, hogy majd te is jót kacagsz, ha alkalomadtán neki lesz valami baja. Minden normális nő tudja, hogy bizonyos helyen már nem egészen normális a női tetsen a szőr (has, mell, a kar még kb okés)

Legyél bátor, tegyél magadért!! :))

2010. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi!hát tényleg majd ha kettesben leszünk akkor fogok neki szólni hogy még a héten el kéne menni, mert nem akarom hogy szőrös legyek meg az osztálytársaim is kiröhögnének érte.de azt vettem észre hogy az osztályomban más lánynak is vannak szőke szőrei a melle között de máshol nagyon nem szőrösek
2010. jan. 17. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A szőke kis szőr az más, az szinte mindenkinek van (nekem is, de egyáltalán nem látszik) de a fekete színű vagy mi már szembetűnő, az már nem igazán jó. Tényleg szólj anyukádnak minél előbb.
2010. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen mielőbb szólok csak pont az előbb mentek lepihenni.bár lehet h anya azt fogja mondani h hülyeség és ne foglalkozzak vele akkor is addig fogom neki mondani amíg el nem visz az orvoshoz.bár nem szeretek orvoshoz járni:S
2010. jan. 17. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!