Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tri-regol fogamzásgátló...

Tri-regol fogamzásgátló tabletta! Ha kihagyok belőle 3-4 szemet lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Elhagytam egy levéllel belőle de találtam egy másikat. Három nap híja van kb az előzőhöz képest. Ha ezt szedem tovább és az a par napi adag ugye kimarad attól lesz valami bajom, vagy teherbe eshetek?

2014. aug. 31. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenre szerinted lehet biztos választ adni?

Ha régóta szeded, szerintem nem, de ez amúgyis egy kemény gyógyszer, cseréld le hamar.

2014. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lassan másfél éve szedem és nekem semmi bajom nincsen tőle :)

Ez a második fogamzásgátló amit kipróbálok, az előzòt 3 hónapig szedtem de folyamatos hányingerem volt és fejfájásom így cserélnem kellett. Mit értesz az alatt hogy elég kemény durva gyógyszer?

Egyébkébt köszönöm a választ! :)

2014. aug. 31. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 17éves koromban adták, kihánytam kb egy év után és utána semmi mást nem bírtam már szedni. (Igaz, én rohamosan meg is híztam tőle, azt hiszem ödémás is lettem tőle nagyon, azzal indult.)

Másik orvos azt mondta nem is lett volna szabad ezt szedni, vannak sokkal kímélőbb, modernebb gyógyszerek a piacon.

Végeredményben teljesen összekuszálta a vérzéseimet, sokszor nincs egyáltalán azóta hónapokig, nem szedek gyógyszert kb. 10 éve, de okot nem találtak azon kívül, hogy peteéréssel "lehet" gond és előtte semmi baj nem volt ezzel sem. Lehet akkor, csak nekem nem jött be.

2014. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát, ebben a hónapban marad az óvszer:)
2014. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!