Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hetente megjön, ez nagy baj?

2 hetente megjön, ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Eddig rendszertelenebb volt, volt olyan, hogy 1-2 hónapig semmi, tini korom óta ez ment. Nem szedek semmit, nem vagyok már tini és gyerek sincs. Aug 15-én megjött, most szeptember 1-én úgy néz megint lesz...Lehet, hogy a hormonháztartásom átáll vagy öregszem...? Almaecetet iszom 2,5 hónapja, ezzel esetleg lehet összefüggésben, hogy mondjuk ellúgosítottam a szervezetemet vagy hasonló? Remélem, nem valami nagy baj előjele ez a 17 napra megjövő vérzés...

2014. szept. 1. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor is a korod eleg fontos lenne... Masodszor pedig elegge nem normalis...fordulj no gyogyaszhoz :/ 17/8 eves korodra azert mar be kellene alljon nagyjabol rendesen, plusz minusz egy ket nap...
2014. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Én megnézetném a hormonokat, lehet közti vérzés,.ha alacsony a progeszteronszint pl.
2014. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
25 elmúltam és soha nem volt halál pontos. de soha nem is szedtem semmi hormont...
2014. szept. 1. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is az hogy halal pontos kellene legyen de legalabb tudjad plusz minusz egy ket nap elteressel. Es egy honapban egyszer 4/5 nap. Szerintem mindenkepp keress fel egy dokit, mert ez igy nagyon nem okes.
2014. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!