Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hetente mindig megjön, erős...

2 hetente mindig megjön, erős fájással, és vérzéssel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és eddig még mindig rendszeresen jött meg. Az utóbbi két hónap alatt meg nem tudom,hogy mi történt.. Anyukám majd megkérdez egy nőgyógyászt,hogy mi legyen. Még nem voltam sohasem nőgyógyászati vizsgálaton sem,és félek tőle. :S
2012. okt. 1. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Menjetek el anyukáddal nőgyógyászhoz!

Itt mindenki és anyukád is meg tud erősíteni abban, hogy nem esz meg a nődoki. Persze az első mindenkinek kellemetlen, nem is a vizsgálat, hanem maga a szitu. De nyugi, és menjetek el mihamarabb!

2012. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben,szerintem is az lesz a megoldás. :) Hát túlélem valahogy,köszönöm! :)
2012. okt. 1. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy pár perc kellemetlenséget csak megér az egészséged. Nem?
2012. okt. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Keressetek egy női orvost, elötte nem annyira ciki a vetkőzés és a beterpesztés, mint egy idegen férfi elött.
2012. okt. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyu beszélt egy nőgyógyásszal(nővel), és csütörtökön megyek hozzá, először csak ultrahang lesz meg vérvétel, és az eredmények után ha kell, akkor még a vizsgálat.. :)
2012. okt. 2. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, majd gondolunk rád!
2012. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok,köszönöm nektek!! :)
2012. okt. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!