Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyiket válasszam a női vagy...

Linda G. kérdése:

Melyiket válasszam a női vagy a férfi nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt ez is az is. A nő SZTK alapon, a hapsi magán volt..Nő előtt kevésbé szar volt, de (gondolom az sztk miatt) nem is vizsgált meg igazán..a férfi meg igen, mert elég magas tarifája volt, bár nem volt túl kellemes az első ilyen alkalom. Olvass utánuk, hogyha van kiszemelted, itt gyakorin egy csomó nődokis kérdés van.
2014. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Második terhességem van, volt egy kis nézeteltérésem az orvosommal a terhesség végén, így másik orvost kerestem. Ugyanabból a Kórházból egy Doktornőt választottam, szerintem fiatalabb is nálam, úgy 35 körül lehet. Eddig 4 x voltam nála, és érdekes, de sosem volt bennem hogy ő nő, mert orvosnak tekintem nem is tudatosan, szóval szerintem nincs jelentősége a nemnek. Talán még jobban át is érzi a dolgokat, mert saját magán is megtapasztalta. Bírom amikor egy férfi orvos azt mondja pl., hogy az nem fájhat. :-) Honnan tudhatná? :-)
2014. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát attól függ -

Kikről van szó -

Mindkettő lehet jó

2014. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Meg attól is függ, milyen panaszod van -
2014. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A hozzáértőt. Nem fogja érdekelni a nunusod a férfit sem, otthon milliószor különbet lát, mint a tied. Egyébként sokszor még előny is, ha az orvos nem szolidarít.


Nő vagyok, leendő orvos, és két dologtól vagyok rosszul: a nőgyógyászati beavatkozásoktól/szüléstől és a szenvedő gyermekek látványától.

2014. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha először mész, akkor mindenképpen női orvost ajánlanék.

Minden szempontból a női nőorvos az igazi, szinte félszavakból is megért sok mindent, amit a férfi életében nem tapasztalt, érzett, legfeljebb tanult róla... szerintem levetkőzni, terpeszteni is könnyebb elötte, mint egy idegen férfi elött. Időnként ő is megy nőgyógyászhoz és ilyenkor tapasztalhatja milyen érzés az, nem úgy mint a férfi.

Neki is van pl. menstruációja, esetleges görcsökkel, és nem fogja felesleges hisztinek tartani érzéseidet, mint ffi kollegája.

2014. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csakis női orvost -szerintem- ha van választási lehetőséged.

Azért ez a szakma eléggé ki van sajátítva a férfiak által!


valahol találtam az alábbiakat és teljesen egyetértek vele:

"Ha egy színész még nem volt szerelmes, hogyan tudná hitelesen eljátszani Rómeót? Honnan tudja egy férfi nőgyógyász, hogy milyen érzés, mennyire kellemetlen, amikor turkálnak benne, ha még soha nem érezte? Elég az, ha a könyvből bemagolja, hogy kellemetlen? Most már pontosan tudom, hogy mit veszítettem addig, amíg még nem ismertem a doktornőmet."

2014. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Nem fogja érdekelni a nunusod a férfit sem".


Általában igaz, de azért ime:


" [link] "


vagy ez:


[link]

2014. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan lelkiismeretes mindkettő, akkor feltétlenül a női orvos a megfelelőbb, hiszen rengeteg olyan dolgot megtapasztal élete folyamán ő is, amit a férfinak el kell magyarázni. És valóban nem biztos hogy át tudja érezni az egész vizsgálat "kellemetlenségét" hiszen benne nem igen turkálnak általában.
2014. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Tehát vakbelet az a sebész műtsön, aki maga is átesett rajta? Esetleg szívet az az orvos transzplantáljon, aki maga is transzplantált? Császármetszést az a női orvos csináljon, aki maga is császárral szült?


Nem vagytok kicsit hülyék és következetlenek, kedves nőtársaim? (Függetlenül attól, hogy bármelyik nemből kiváló és csapnivaló orvosok is vannak.)


Valaki, aki linkelt nekem.

Igen, és most viszonyítsunk ahhoz, hogy hány nőgyógyász praktizál adott országokban. Onnantól kezdve nagyjából nagyobb eséllyel kapnak el kocogás közben, vágják el a torkodat vagy verik agyon az idős rokonodat vidéken, mint izgul fel rád a nőgyógyász. Sőt, olyan is volt már az elmúlt tíz évben, kétszer is(!), hogy Európában a mentős megkettyintette a bedzsinázott tinégerlányt. Konklúzió: csak női mentőorvos/tiszt láthat el minket, mert a férfi megerőszakol.


Nos, ezért nincsenek nők a politikában és a tudományban, mert annyi racionalitás van bennük, mint a kutyaszaros strandpapucsomban.

2014. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!