Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek azok a nők akik...

Szerintetek azok a nők akik direkt férfi nőgyógyászt keresnek, azok miért ragaszkodnak a férfihoz?

Figyelt kérdés
(nekem nő van...)
2011. szept. 11. 12:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk nincs is csak férfi nőgyógyász. Egyről tudok a városban, de ő tinikre van "specializálódva". Amúgy egyáltalán nem zavar, hogy férfi a dokim, sőt... Nem tudnám megmagyarázni miért, de tökéletesen bízom benne és szintén nem tudom megmagyarázni miért, de egy nőben valószínűleg nem tudnék megbízni ennyire. Tényleg nem tudom miért!


Egyébként az első választott dokimat nagyon nem szerettem, nem is hagytam hogy megvizsgáljon, mert egyszerűen nem volt szimpatikus. A mostanival viszont első pillantásra kialakult a szimpátia és bizalom, így persze továbbra is herótom van a vizsgálatoktól, de még mindig jobb mintha a dokitól is herótom lenne.

2011. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

talán úgy érzik,hogy az jobban érti a dolgát nem tudom.nekem nő volt a gyereknőgyógyászom másnál pedig még nem jártam,úgyhogy tapasztalatom még nincs férfi orvosról.

18L

2011. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Talán a társadalmi berögződés miatt, hogy "tehetséges, jó szakember csak férfi lehet". Ami persze nem így van, de régi sztereotípia, hogy "komoly tudományban" egyszerűen nem veszik teljes értékűnek a nőket. Sokszor sajnos maguk a nők sem.
2011. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

igazából nem értem....

lehet hogy valami szexuális rejtett vonzalom, a nőktől való idegenkedés? mégse nyulkáljon "ott" egy nő...

igazából tényleg nem értem, nekem mindig nő volt és nagyon elégedett voltam, vagyok vele és nem igazán tudom elképzelni, hogy férfi nézegessen tapogasson ott...

persze lehet hogy én túl szemérmes vagyok...

2011. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

nem kell direkt keresni, a nőgyógyászok legalább 90 %-a férfi.

a szomszédom nőgyógyász házaspár, ismerem jól őket, hát ég és föld a paciensekkel a férfi, pedig nem egy dalia, de végtelen kedves, megnyerő, megnyugtató minden szava.

a felesége,akit szintén hallottam a a kórház nőgyógyászati osztályán betegekkel beszélni, arrogáns, durva, beképzelt.szakmailag ő is kifogástalan, de a modora ijesztő.állítólag a magándrendelésén ő is tud mosolyogva vizsgálni....

jómagam, és a lányom is maradunk a kedves férjnél.

2011. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is főleg azért, mert az kevésbé furcsa, hogy egy férfi nyúlkál azokon a helyeken, mintha egy nő.


Én először férfinál voltam, de hamar rájöttem, hogy egy nő sokkal jobb. Ugyanis neki saját tapasztalata is van azokról a dolgokról, amiket egy férfi csak meganul. Most női nőgyógyászom van, és sokkal jobb :)

2011. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Én rossz tapasztalat miatt.Ha férfinek mondom a problémámat, akkor elhiszi,és ezen próbál segíteni.A nő rám mordult,hogy ne hisztizzek,nem fájhat annyira,hisz neki is szokott lenni.A férfinek hosszabb az ujja, finomabb, megértőbb.
2011. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%

12:37 - nek igaza lehet.

még azt is hallottam, hogy szülésnél jobban lehet a férfi orvosra számítani, mert pl. a család nem "köti" le annyira, könnyebben éjszakázik, ha kell..

de ez nem lehet így, mert akkor a bábák is férfiak lennének, de olyat még nem láttam, hallottam...

2011. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

12:44

teljesen egyetértek veled,

kicsit úgy érzem a nőnél, hogy egy nyelvet beszélünk,

a férfinál meg mintha "törné" kicsit a nyelvet...jobban meg kellene magyaráznom...


ja és a szemérem is elviselhetőbb.

2011. szept. 11. 12:52
 10/24 A kérdező kommentje:

12:43

már valamit kezd javulni az arány,

nézd meg "nyugaton" már 50 - 50 százalék legalább, de vannak országok, ahol már 80 százalék körül van a nők aránya. pl. USA.

szerintem nálunk is ez a "trend", és talán ez így is lesz rendjén.

A modortalanság meg szerintem nem nemhez kötött...

2011. szept. 11. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!