Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szulés után és zoptatás alatt...

Szulés után és zoptatás alatt volt valakinek gondja a pajzsmirigyével? Konkrétan megnagyobodott pajzsmirigy a jobb oldalom egy 5mm x 4mm gobbel?

Figyelt kérdés
6 hónapja szultem és azóta szoptatom a kislányunkat.Egy hete fura érzést kezdtem el érezni a torkomban,olyan érzés volt midha valami megakadt volna benne és szorító érzés is.Elmentem az orvoshoz aki elkuldott pajzsmirigy ultrahavgra ahol kiderult hogy a pajzsmirigy mindkét oldala egy kicsit magvan nagyobodva és a jobb oldalon egy gobot is találtak ami 5mm x4mm.a hajam eléggé hull és fáradt is vagyok de ezt a baba mellet "normálisnak"gondoltam,csak ez a szorító érzés ilyesztet meg.Szerintetek kellesz ilyen esetben gyógyszeres kezelés,vagy ne adj isten operálás?Endokrinológiára csak egy hónap mulva van idopontom.Az orvosom vérvizsgálatot csinált még nincs eredmény.Olyanok tanácsára lennék kíváncsi akiknél szintén szulés után,szoptatás alatt lettek ilyen gondjaik.

2014. szept. 4. 11:56
 1/1 A kérdező kommentje:
Ma voltam a véreredményekért amik jók lettek ez van a papíromňn S-THS 0.852mIU/l 0.35-5.50 .Akkor mitol nagyobodoottmeg a pajzsmirigyem?
2014. szept. 5. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!