Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik beadatták a Hpv elleni...

Akik beadatták a Hpv elleni oltást! Volt valamilyen mellékhatásotok utána? (duzzanat, bőrpír, láz, stb. )

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb két éve kaptam meg. Semmi ilyesmit, de még csak hasonlót sem tapasztaltam.

24N

2014. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én tegnap kaptam meg. Nekem bedagadt a kezem és piros. Ráadásul este 38 volt a lázam. Mondjuk a betegtájékoztatóban fel van tüntetve, hogy ezek előfordulhatnak. Inkább ez mint a HPV, utána pedig a rák. De akkor is jó lenne ha már elmúlna.
2014. szept. 5. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 7 éve adattam be az elsők között. Akkor már 3 műtéten voltam túl sajnos. Határozottan elmondták nekem,hogy rajtam már nem segít....de úgy voltam vele, hogy akkor is beadatom és küzdjön az immunrendszerem. 5 évre rá az első próbálkozásra teherbe estem, tehát nem okoz meddőséget. Sima terhességem és sima szülésem volt a méhnyak conizációk után is. Most 2 évvel a szülés után P1 lett az eredményem. Az oltások napján emlékszem,hogy levert voltam, szédültem. Hőemelkedésem is volt...ennyi. Ne pánikolj! Minden rendben lesz!
2014. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Örülök utolsó a sikertörténetednek!

Kb. 1 hétig volt bedagadva a karom, de folyamatosan javult. 2 napig voltam lázas esténként, de ez is elmúlt. Mára már semmi bajom nincs, nemsokára megkapom a következő részét.

2014. szept. 22. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!