Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyivel bír ki többet egy...

Mennyivel bír ki többet egy tampon?

Figyelt kérdés
Elég bőséges mennyiségű vérzéssel rendelkezem. Tampont még nem használtam és érdekelne hogy mennyivel jobb, mint egy betét? Valóban több időt bír ki?

2014. szept. 7. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyival jobb, hogy helyben felszívja a vért, kisebb az esélye annak, hogy átázol. Persze megfelelő gyakorisággal kell cserélni.

Én ajánlom mindenképp.

2014. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon erős vérzés esetén kb milyen gyakorisággal kell cserélni? A dobozán olvastam hogy 4-8 órát kibír, na de nem hiszem hogy erős vérzés esetén is.
2014. szept. 7. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni, de simán lehet 2 óra is. Tegyél betétet is a bugyiba, és kitapasztalhatod, hogy mikor kezd megtelni.
2014. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugy csináltam,hogy tettem be betétet is, 3 óránként cseréltem a tampont,napközben nincs gond, de éjjel mikor 5-6órát bent van akkor van,hogy a betét is kell.
2014. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerinte mindenki erősnek mondja az övét de ezt tényleg neked kell tudni:)nekem a betét 1 óra alatt tiszta vér míg a normal tamponnal kibírok 3 órát a vége fele 4-5-öt is: ) és arról nem is beszélve hogy sokkal kényelmesebb mint a betét. nem érzel semmit szóval olyanmintha meg se lenne, a betétnél meg mintha egy pelenkában ülnél, és ígybe is fülledsz meg minden… próbáld ki nyugodtan a tampont szerintem sokkal jobb mint a betét; )
2014. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!