Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok még nincs...

13 éves lány vagyok még nincs menstruációm és nem igazán nő a mellem mit tegyek?

Figyelt kérdés
most 7-es vagyok, az osztályomban már mindenkinek megjött csak nekem nem, és az osztályomban nekem a legkisebb a mellem és ezzel mindig piszkálnak,már néztem az interneten ezzel a kapcsolatban de nem találtam semmit talán velem van baj?

2014. szept. 7. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs baj, eljön az ideje. Próbálj meg nem odafigyelni az ezzel kapcsolatos megjegyzésekre. Nem maradtál le semmiről, ne aggódj, fel a fejjel. A mellméret pedig alkati kérdés, nem verseny.
2014. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem veled van a baj.. ez igazából mindenkinél más.Van akinek 13 évesen jön meg a menstruációja,van akinek 17 évesen.. teljesen változó :)
2014. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha nem jött meg és kicsi a melled? Majd megnősz. A piszkálással ne foglalkozz.
2014. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Majd megjön, amikor megjön. Majd a cicid is megnő.

17 éves korodig "kell" megjönnie, és kb. 22-23 éves korig nő a mell (magamból indulok ki), szóval nem vagy lemaradva.

Inkább örülj neki, hogy még nem jött meg, nem fáj a hasad, nem vagy előtte holt ideg, nem kell tesiórán figyelni arra, hogy odalenn rendben vannak-e a dolgok, hidd el, sz.r érzés, amikor óra után felállsz, érzed, hogy elindul a zuhatag és csak reménykedsz, hogy kibírja a betét, amíg eljutsz a mosdóig. Majd ha megjön, azt fogod kívánni, bár csúszott volna még 1-2 évet...

2014. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kommentelőknek a tanácsokat :)
2014. szept. 7. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Úgy néztem ki az osztályban, mintha valaki behozta volna a kishúgát :)

Aztán gimiben kezdtem érni és nőni. 17 éves koromban jött meg.

2014. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 17 után jött meg!!

Teljesen egészséges vagy nyugi!

2014. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 éves korodig ráérsz aggódni!
2014. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ :)
2014. szept. 14. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!