Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem bírom felhelyezni a...

Nem bírom felhelyezni a tampont, hogy csináljam? Valami jó megoldás, vagy póz?

Figyelt kérdés
13/L
2014. szept. 9. 09:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Eddig betétet használtam, de szeretnék tampont, mert megyünk sulival úszni, és lesz olyan, mikor pont akkor lesz még.
2014. szept. 9. 09:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor tamponnal se ússz!
2014. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenek előtt minivel ,,gyakorolj". Emlékszem h amikor én kezdtem tampont használni én sem tudtam rendesen felrakni, folyton éreztem, fájt. A póz ami talán segíthet, hogy az egyik lábad felteszed valahova.
2014. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor nehéz felrakni, akkor felfekszek ágyra, lábam a nyakamba, és úgy a legkönnyebb felrakni.
2014. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első pár felrakás kész horror volt, nagyon paráztam, befeszültem és a testem. Aztán szépen lenyugodtam, ellazultam, bevittem a wcre egy újságot olvasgattam. Aztán mikor úgy éreztem minden oké, leguggoltam, és úgy helyeztem fel. Közben próbáltam nem rágörcsölni. Persze többször kellett igazítgatni, de onnantól kezdve már ment. :)
2014. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amikor szűz voltam nekem se ment...még ha be is tettem, éreztem, fájt...úgyhogy nem probálkoztam aztán vele csak pár év után,mikor már nemvoltam szűz és mostmár semmi probléma vele
2014. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!