Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mi lehet a problemam...

Zsani123 kérdése:

Nem tudom mi lehet a problemam oka, esetleg valaki?

Figyelt kérdés
Az egesz augusztus 21.en kezdodott..ma mar szeptember 9van, ezert kezdem azthinni hogy megsem felfazas...aznap azthittem felfaztam,mert egesznao szornyu vizelesi ingerem volt.nem mertem a wcrol felallni konkretan..Elofordult aznap hogy vereset pisiltem, nem is 1x.. Aztan honap vegen sem volt sokkal jobb, ugyhogy elmentem orvoshoz, aki elkuldott a korhazba vizeletmintat adni..viszont en nem mentem el, mert azon a napon iskolat kellet rendeznem, es ezert az orvosom ugy osszeveszett velem, hogy a baratommal aki ott volt velem,majdnem osszeverekedtek..aztan,korulbelul 4nappal ezelott jott meg, azota semmi ilyenpanaszom nem volt.viszont menstruacio elott 1nappal, sokkal erosodott bennem ez a vizelesi inger.most hogy mulik a menstruaciom, megint visszatert..hasam alatt elkezdtem tapogatni, sokkal kemenyebb es masmilyen a megszokottnal..nem tudom van e ennek koze a menstruaciomhoz.teljesen azthittem hogy csak felfaztam, de tudtom szerint egy felfazas nem tartana eddig, vagy megis?.orvoshoz semmi keppen nem szeretnek visszamenni..esetleg valakinek van valami otlete milyen bajom lehet?.azthittem vegre rendbe jottem, de most ujra kezdodik a dolog, es mar nagyon megijedtem..gondoltam mar mindenfele fertozesre, mehnyakrara, egy hetkoznapi felfazasra is..gondoltam egy forro furdore is,hogy beulok kadba, de 1honapja varratam, es most hogy begyogyult most kilett javitva, es sajnos nem aztathatom..nagyon megkoszonnem ha valaki nem azzal gyozkodne hohy menjek el orvoshoz, hanem ha valami tippet mondana inkabb, vagy sajat tapasztalatot!:( 16/L
2014. szept. 9. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem kezeltettél egy húgyúti fertőzést. Azonnal Cifran kellet volna rá. Azóta már lehet egy komoly kismedencei gyulladásod is!

Válts orvost, a régihez be se kell menned, csak az újhoz.

Magától NEM FOG ELMÚLNI!!!!

2014. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majdnem írtam egy csúnyát, ne haragudj, de 16 évesen ennél több eszed lehetne! Szüleid nincsenek? A húgyuti fertőzés bakteriális, amit antibiotikummal kell gyógyítani. Ha ez nem történik meg, akkor felszáll a vesemedencére, akut gyulladást okoz magas lázzal, a vesefunkció beszűkülésével, kezelés nélkül életveszélyes állapot alakul ki.

Vagy krónikus hólyaghurut alakul ki, ami tönkreteszi a hétköznapjaidat, nemi életedet, mert állandó fájdalom, rossz közérzet társul hozzá. Emellett másodlagosan a belső női nemi szerveket is megfertőzheti.

Nincsen házi alternatívája egyiknek sem, hanem gyógyszeresen kell kezelni. A vizeletmintából kiderül, hogy milyen baktérium okozza, milyen gyógyszer jó rá. Na ezt akarod te kihagyni. A problémádnak vége lehetne pár napon belül. Egy picit gondolkodj el ezen a hozzáálláson...

2014. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szuleim vannak,csak a veluk valo kapcsolatom borzalmas.....
2014. szept. 10. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez még nem indokolja, hogy lerombold a testedet es ne kezeltesd, ha megbetegszik! Egy doboz antibiotikum az egész...
2014. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!