Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm előtt vagyok 8...

Menstruációm előtt vagyok 8 nappal és barna folyásom van. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Terhes nemlehetek. Nagyon megvagyok ijedve, légyszives segítsetek!
2008. aug. 8. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
szia. miből gondolod, h nem lehetsz terhes? hogyan védekeztetek? lehet, h hamarabb jön meg. egyéb tünet? sima barna folyás, vagy kávézacc szerű?
2008. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért nem lehetek terhes mert még nem feküdtem le senkivel, és olyasmi mint mikor vége van a menstruációnak és már alig van és ilyen kávézacc szerű.

Eddig pontos volt a menstruációm.. mult hónapban volt az h késett 1 hetet. Most meg lehetséges h hamarabb fog megjönni???

2008. aug. 8. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj, biztosan megjön. valószínűleg még nem állt be rendesen a menzid. elképzelhető az is h valamilyen gyulladás van a szervezetedben. a menzik sem mindig egyformák. sem időtartamban, se minőségben. legtöbbször az idegeskedés, a stressz, félelem, v egyéb lelki probléma okozza a bibiket. tehát nyugi, nyugi, nyugi!
2008. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát most szakítottam a barátommal.. akkor ez lehet a bibi..

Köszönöm szépen a segítséget!

2008. aug. 8. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!