Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miből áll az endokrinológiai...

Miből áll az endokrinológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés

Holnap megyek és nem tudom mire számítsak... Azért kell mennem mert fél éve nincs mensim plusz hirtelen híztam...

vérvétel meg ilyesmi nem probléma, de a hüvelyi UH vagyis inkább a kacsa enyhén szólva nem a szívem csücske.. érdekelne h lesz -e vagy csak vérvétel és hasonló ... mert akkor úgy készülnék hosszú felső v. szoknya ha lenne nőgyógyászati vizsgálat. Köszönöm a válaszokat. :)


2014. szept. 10. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt vérvétel, ott hormont néztek bőven. Meg hüvelyi UH, az muszáj.
2014. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Endokrinológus nem csinál hüvelyi UH-t, hacsak nincs neki nőgyógyászat szakvizsgája is. Ha szükséges, akkor elüld a nőgyógyászhoz UH-ra.

Egyébként csak kérdezget, megtapogatja a pajzsmirigyed, kicsit körbenéz, meg elküld vérvételre.

2014. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... :)
2014. szept. 10. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi volt

Köszi

2014. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vérvétel az biztos
2014. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!