Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Mi a fene, lehet ez?...

S. O. S! Mi a fene, lehet ez? Kétségbe vagyok esve. Ez valami nemi betegség lessz? Hány nap alatt jön ki az ilyen ha elkap valaki egy "kankót"?

Figyelt kérdés
Nagyon viszket,meg van dagadva egy kicsit,s olyan mintha pici holyagok lennének rajta,ott lent a hüvelyembe,s turós szerü fehér valami van.holnap megyek dokihoz
2010. jan. 19. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is ne tojj be! Lehet, hogy valami gombás fertőzés (ennek is egyik tünete a viszketés és a túrószerű folyás). Menj el nődokihoz, ő megállapítja és felír gyógyszert.
2010. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen valami gombás fertőzés lehet, de az ilyeneket egyszerű dolgok is okozhatják.

pl. szűk alsónemű,vagy amikor pisilsz a kezeddel, felviszed. Még ha pisilés előtt kezet is mosol, akkor is lehetséges. Az is közrejátszhat, hogy gyengébb most a szervezeted. Kevésbé ellenálló és így hajlamosabb vagy a fertőzésekre.

Nyugodj meg. Amúgy a kankónak más tünete is van, ahogy olvastam.

2010. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez csak egy egyszerű gomba lesz sztem, a hólyagok meg lehet h a sok vakarástól jöttek ki, ha vakarásztad.

ha nem, akkor inkább herpesz mint kankó. de hpv is lehet.

2010. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.sajnos a holnapi doki ltogatásom lefükva,mert a természet közbe szolt,s így nem lehet menni dokihoz.
2010. jan. 19. 19:14
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy herpesz.
2010. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!