Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan lány/nő, aki...

Van itt olyan lány/nő, aki soha nem szedett fogamzásgátlót? Miért nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia.

Nekem a barátom nem engedi... 3 éve

2010. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

éééééén:-)

1.napra pontos,23napra érkezik a mensim,ami fájdalommentes,és mindig 3-4 napig tart

2.nem akartam hormont adagolni a szervezetembe

3.Párom kifejezetten ellenezte,inkább hormonmentes fogamzásgátló Filmet használtunk /vagy Pharmatex-et,ami 98% ban védett anno a bébitől,

4. S 9 éve együtt vagyunk,és mivel nem szedtem tabit,pontosan tudtam számolni,tudni,h mikor van ovuláció,peteérés,aminek már az első(próbálkozós) hónapban meglett a Gyümölcs=Szerelmünk Gyümölcs:-)

aki már elmúlt 1 éves:-)

5.A második babáig sem fogok tuti szedni semmit,

esetleg majd utánna...

2010. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Soha nem szedtem, 10 évig megoldottuk másképp, nem vagyok tablettapárti. Most szültem ( tervezett baba ) és most sem szedek a következő babáig. Majd utána is más módszert választok, nem a tablettát.
2010. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

pl én sem szedek, 20 éves vagyok, 3 éve vagyok a párommal, azóta van szexuális életem is.

egyszerűen nem vagyok híve annak, hogy ekkora adag hormonokat vegyek be. egészségügyi körben tanulok, tudom mik a hormonok, mik a hatásai. szóval én nem. plusz nem akarok hízni sem. és amúgyis feledékeny vagyok, mindig elhagynám, annak meg nem lenne értelme. szóval nem is fogok. lehet másképp is védekezni, nekünk az is jó. a párom sem várja el. ha megkérdezem ő szedne-e hormonális fogamzásgátlót azt mondja nem. akkor nekem se kelljen. pedig nem jó a mensim, kicsit zagyva és nagyon megszenvedem. de az csak 2 nap havonta.

2010. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Én sem szedek, de szeretnék!3 éve vagyok együtt a barátommal!Már rég szednék, ha meg lenne rá a pénz!Jelenleg barátom nem keres túl jól, anyukámnak meg nem akarok erről szólni, én meg még suliba járok!


20L

2010. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20 vagyok, és soha nem szedtem. Nemes egyszerűséggel azért, mert nem élek nemi életet.
2010. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én szedtem, de nagyon bánom. a sokadik vált be, de az is csak másfél évre kb. utána meg hónapokig szívtam miatta.

mostmár nem szedném. feleslegesen bombázni hormonnal a szervezetet...

2010. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sohase szedtem, pedig már 20 éve együtt vagyunk a párommal. Elsősorban ő ellenezte, félt, hogy ártani fog nekem, vagy esetleg elhízok, inkább vállalta az óvszert. Most már így megszoktuk, teljesen biztonságos és nem árt.
2010. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam, klinikai depresszió és migrén lett belőle.
2010. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Uhh.. húha. Én is nagyjából olyasmi indokok miatt nem szedtem, mint ti, csak én nem próbáltam ki, egyszerűen felesleges káros hatásnak tartom.
2010. jan. 19. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!