Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha abortusz utan görcsöl a...

Ha abortusz utan görcsöl a hasam es a doki esetleg azt mondja majd h mehgyulladas arra ad gyogyszert? Vagy ezt hogyan kezelik? Valaki akinek volt mar ilyen tapasztalata irjon mar. Köszönöm a valaszokat elore is.

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj vissza abb a kórházba ahol a mütétet végezték. Ha nem vérzel nagyon, akkor elég reggel menned, ha nagyon, akkor most indulj befelé. Lehet, hogy benned maradt valami még.Mindenképpen lásson orvos, legkésőbb holnap reggel.
2014. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt de engem az erdekelne hogy a mehgyulladast hogyan kezelik es mennyi ideig?
2014. szept. 15. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
IUlyen esetben-mint nálad- előszőr csinálnak egy eü kaparást, és utána adnak gyógyszert.
2014. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De miert kaparjak ki megegyszer?
2014. szept. 15. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, fog adni antibiotikumot.
2014. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert esélyes vagy arra, hogy benned maradt még szövet. Azért vagy begyulladva, és azért görcsölsz. A szervezeted próbálja kilökni az elhalt szövetet, csak nem tudja. Nem szabadna görcsölnöd. Nem jelent jót.
2014. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem.... Köszönöm a valaszokat.
2014. szept. 15. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el az abortusz óta?
2014. szept. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Figyi én is görcsöltem Ab után pár nappal, sőt még egy hétig is kb, és nálam ez teljesen normális dolog volt. Minden szépen kiürült idővel ahogy kellett. Baj (gyulladás) akkor van, ha belázasodsz, vagy nem stimmel valami azzal, ami vérzéskor kijön (rossz szaga van vagy fura színe). Amúgy lehet, hogy semmi bajod. Nekem se volt.
2014. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ilyen műtét után a görcsök és a vérzés is normális. Ha belázasodsz, vagy túl erősen vérzel, akkor van gond. Mellesleg az sem mindegy, mennyi idő telt el a beavatkozás óta. Egyébként a méhgyulladást antibiotikumokkal kezelik általában.
2015. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!