Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed abortusz után hány...

Missed abortusz után hány hetet/hónapot mondott a doki, hogy várni kell a következő gyerkőc próbálkozásával?

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet, nem ebben a témakörbe kellett volna írnom, de remélem sokaknak sikerült egy missed ab után teherbe esniük :o) Azért kérdezem, mert nekem 3 hónapot mondtak, de hallottam már 6 hétről, de 6 hónapról is. Ezeket mind orvosok mondták. Miért nincs ebben legalább egyetértés? (sokminden másban sincs) Ha pl. másik orvosom lenne, akkor lehet, hogy előbb jöhetne a tesó, ha előbb próbálkozhatnánk? Nem értem. Két vetélésem volt már, a másodiknál megkérdeztem, hogy nem lehet e az a baj, hogy kevés volt a 3 hónap (utána sikerült egyből teherbe esnem, de sajnos ő sem akart megszületni :o( ) És mondta a doki, hogy nincs összefüggés. Akkor mi ez a 6 hét meg 6 hónap?

Köszi


2011. aug. 5. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem szerencsére nem volt, de sógornőmnek azt mondták, hogy a következő menzesze után próbálkozhatnak. Ma már van egy 3 hónapos gyönyörű lánya :) (köv.mensi után rögtön összejött!!!)
2011. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos a 6 hét-6 hónapot én sem tudom. Nekem azt mondta a doki, hogy 2 hónap, 2 normális menstruációt várjunk meg. 3 hónap lett belőle, mert fogyókúráztam. Majd az első együttlét alkalmával teherbe estem. :-) 19+4 kismami

(olyat is hallottam már, hogy semmit sem vártak)

2011. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekünk 3 hó pihit mondott, mi 1 hónapot vártunk és már lassan 2 éves lesz :)
2011. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem amiokor elment a babó, azt mondták először, h 3 hónap, majd egy másik 4 és a műtét után 6 hónap. Nekem 2 normális vérzésem volt és utána össze is jött, de mi addig se védekeztünk, rábíztuk a sorsra.
2011. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem műszeres befejezésem volt Missed Ab. miatt a 9.héten tavaly november 12.-én

Március elején már pozitív volt a tesztem.

Doki azt mondta, hogy jó lett volna várni még legalább egy hónapot...

Vérezgettem is a 10. hétig és feküdnöm kellett :(

Most már bánom, hogy nem vártunk többet.

Szerencsére azóta már 24 hetes a fiatalúr, de kinyílt a méhszájam, én ezt is a korai teherbeesésnek tudom be (bár a doki nem mondta, sz.tem nem akart idegesíteni vele)


Én min. 3 hónap után próbálkoznék, de inkább több (ha van türelem)

2011. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sumergo ***** válasza:
Szerintem azért van eltérés, mert nem mindegy, h mekkora volt az embrio, mikor elhalt. 5 hetes után nyilván nem kell annyit várni, mintha 10 hetes lett volna. :-(
2011. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már több babát is elveszitettem és csak akkor mondott a doki 3 hónap pihenőt amikor 15 hetesen vetéltem el.A missed ab.-jaimnál nem kellett várni.Most februárban is volt egy 12.hetes missed ab-om de a 3 hetes kontrollnál azt mondta a doki hogy már nem is kell védekezni.


11 hkm

2011. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem mindkétszer 6 hetes volt az embrió, mikor elhalt, és 8 ill. 9 hetesen fejezték be műtéttel, de már csak a maradék darabokat szedték ki, mert előtte "minden" kijött :o( Így nem fájt semmim fizikailag, nagyon jól voltam is, vagyok is. 1 hónap múlva megyek kontrollra, majd megbeszélem a dokival is, azért két mensit mindenképp megvárok. Szóval akkor igen eltérő az arány...
2011. aug. 5. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly május 7-én volt missd. ab-m és júliusban már pozitívat teszteltem. Tehát egy vérzésem volt csak. Viszont a babám a 32. héttől elmaradt a súlyfejlődésben, mert kicsi volt a méhlepény. A dokim nem mondta, hogy lenne a kettő között összefüggés, de nekem azért eszembe jutott, hogy talán többet kellett volna várni. Egyébként a kislányom jól van (4,5 hónapos kis mosolyka), bár fejlődésneurológiára és Dévény tornára járnunk kell vele.
2011. aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!