Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » DPO 16-on voltam ultrahangon,...

DPO 16-on voltam ultrahangon, amiről a következőt írták: Az uterusban egy 2mm-es echogyűrű található, endometrium 11 mm. Ez normális?

Figyelt kérdés
2 és fél év próbálkozás és 2 vetélés után ez a harmadik terhességem. Svédországban élek, ahol már lombikprogramon voltunk várókistán, amikor spontán sikerült. Amikor a nődokihoz bejelentkeztem, még nem tudtam, hogy a segítségkérésen kívül várandós is leszek, ezért ilyen korai a vizsgálat. A Clearblue HCG-teszt adokinál 3+ hetet mutatott, de pontosan tudom, mikor volt az ovulációm (LH-teszt). Valaki nyugtasson meg, hogy minden rendben... Most kaptam Utrogestant, hátha segít.

#terhesség #Echogyűrű
2014. szept. 18. 13:11
 1/1 anonim válasza:
Miert nem kerdeznek az emberek a dokitol amikif ott vannak??? Pfff
2014. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!