Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fel vagyok fázva, vagy más...

Fel vagyok fázva, vagy más problémám lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor rámjön a pisilés, keveset pisilek és kissé véreset, a végén pedig fájdalmat érzek és hasít. Felfázás? Viszont amikor kitörlöm, azt vettem észre, hogy a hüvelyemből jön pici barnás véres váladék. De most kéne megjönnie, de ennek nem szokott ilyen előjele lenni. Most akkor hüvelygyulladásom is lehet? Annak is felfázáshoz hasonló tünetei vannak, vagy mi? Értelmes válaszokat, kérlek!

2014. szept. 18. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felfázás = bakteriális fertőzés. A tüneteid alapján eléggé valószínű. Pici barnázás menstruáció előtt előfordul időnként, nálam sem jellemző, de egyszer-kétszer volt már.

Keress fel orvost a vizeléssel kapcsolatos tüneteiddel, de ne halogasd, mert ha már véreset is pisilsz, akkor eléggé benne vagy. Kapsz rá antibiotikumot, az pár nap alatt elmulasztja a tüneteket, de mindenképpen szedd végig a kúrát.

2014. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Vasárnaptól nekem is ugyan ez a bajom.. én nekem kellett mennem vizeletet adni le a kórházban meg ma voltam ultrahangon is. Lehet, hogy a holyagodból jön vér de lehet a vesédből. Meg nekem volt baktérium a pisimben.. arra szedek gyógyszert. Kellemetlen érzés tudom nagyon.. elég durva felfázás.
2014. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz!

Akkor te is átérzed, kedves második. :(

És a hüvelyviszketés is lehet ennek az oka? :S

2014. szept. 18. 22:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként jobbulást neked!
2014. szept. 18. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hüvelyviszketés is van, akkor könnyen lehet, hogy hüvelyfertőzésed is van. Aztán hogy mi volt előbb, ez vagy az, azt nem tudni. Ha kapsz antibiotikumot, és mindkettő bakteriálisan fertőzött nálad, akkor nagy valószínűséggel mindkettőt rendbe teszi.
2014. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!