Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés, burok, lehet ez...

Erős vérzés, burok, lehet ez vetélés?

Figyelt kérdés
Sajnos a saját nőgyógyászommal nem tudtam egyenlőre beszélni, ezért írok ide. Egy hónapja kezdtem el fogamzásgátlót szedni, ugyanis kb. egy éve rendszertelen a menzeszem. Most viszont amikor "megjött" számomra nagyon furcsa dolgot tapasztaltam. Reggel rengeteg élénkpiros vérben keltem fel, az akkor felhelyezett tampon rögtön megtelt, és egy 5-6 cm hosszú,2 cm széles, szürke színű "burok" jött ki vele együtt. Azóta vérzésem alig van,1-2 csepp barnás alvadt vér, néha pár csepp pecsételő vérzésre hasonlító élénkvörös. Az interneten utánanéztem, és nagyon megijedtem mikor ezeket a tüneteket vetéléssel kapcsolatban sorolta fel pár cikk. Lehetséges ez? Vagy van rá valami egyéb magyarázat? Okozhatja a gyógyszer?

2014. szept. 18. 17:09
 1/7 anonim válasza:
A gyógyszer is okozhatja. Felborítja a hormonháztartást. De mindenképp menj el orvoshoz ! Vetélés kizárt, viszont bármi más súlyos baj is lehet.
2014. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetett vetélés is. Nem görcsőltél nagyon?
2014. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ezzel azonnal a nőgyógyászatra, vagy a kórházba kellett volna menned.
2014. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha vetélés lenne, szerintem több vér távozott volna belőled...
2014. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem rendel a nőgyógyászod, akkor szerintem menj el az ügyeletre.
2014. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mennem kellett volna, ez egyébként kedden történt. Erős görcsöm nem volt, ellenben nagyon sokat olvastam most a vetélésről, és azt írták, hogy nem feltétlen jár együtt görcsökkel. A vérzésem pedig akkor feltűnően sok és élénk volt. Egyébként hívtam az orvosom, nem volt hajlandó válaszolni, időpontot pedig kb egy hónap múlva kapok.:\
2014. szept. 18. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj be a nőgyógyászati ügyeletre! Ott meg fognak viszgálni, csak max várnod kell egy kis időt! Csak menj!
2014. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!