Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám elérni hogy...

Hogyan tudnám elérni hogy megjöjjön a vérzésem egy napon belül?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jövő héten mennénk a párommal Szlovákiába és már le van foglalva az út. Viszont ha nem találok ki valamit, akkor nekem pont akkor lesz meg. :(( Kedden kell megjönnie, de szeretném letudni a hétvégén. Most tartok a ciklus 24. napján, van amikor 24-25 napra is megérkezik.

Tudnátok valamit ajánlani?? Nagyon sürgős lenne!



2014. szept. 19. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, a hormonok dolgoznak és majd jön, ennyi.
2014. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SEmmit. Ez nem kívánságműsor! Még hormont tartalmazó gyógyszerrel sem menne egyik napról a másikra...Vigyél tampont magaddal.
2014. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy lehet tenni valamit, csak eddig nem találtam megoldást... Az utat már nem mondhatjuk le, ez biztos. Viszont egy hétig maradunk, végre együtt először édes kettesben, és pont meglegyen! Na ne már!
2014. szept. 19. 11:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is 100%, de van rá módszer, mint én egészségügyis, de viszont úgy vélem, nem jó megbolygatni a szervezetet, ha nem szükséges. Sajnos így jártatok, attól még nagyon jól fogjátok érezni magatokat. Bár azért vannak akik így is szexeltek. Ha még sem fogtok ki fogjátok bírni.
2014. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod befolyásolni.

Ha előre tervezel és szedsz gyógyszert, akkor talán azzal lehetett volna.

De bízz benne, hogy az izgulástól vagy előbb vagy később jön meg :D Így nem lesz az egész hét mensis. Meg aztán úgysem minden nap van meg nagyon, nem? Legalábbis nekem csak 2 nap durva. A többin csak alig van, az pedig egyáltalán nem zavaró, semmiben sem :)

2014. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod előrébb hozni. Ha esetleg fogamzásgátlót szedsz, akkor megteheted, hogy nem tartasz szünetet a 21. nap után, de ezzel sem szabad sokat játszani.

Legrosszabb esetben pedig törölközőt terítesz magad alá, és kicsit óvatosabban lesztek együtt.

2014. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hétig maradtok, annyi ideig meg nem lesz meg, hisz most is két nap alatt le akarod tudni.
2014. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)))

Köszönöm szépen annak a lánynak, aki privátban megírta nekem, hogy mit kell csináljak és megismertetett a hüvelylégzés technikájával. Ennek köszönhetően már 19-én este indultak a görcsök, szombat reggelre megérkezett a vérzés, és ma már múlóban van!! :))

2014. szept. 22. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!