Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyerek is mehet felnőtt...

Gyerek is mehet felnőtt nőgyógyászhoz ha nincs a közelben gyerek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy igen.
2014. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Már a kérdést sem nagyon értem....
2014. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen mehet, én 12 évesen felnőttnőgyógyászhoz mentem.
2014. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tényleg lehetnél kicsit magyarosabb.. :D tehát: ha nincs a közelben gyermek nőgyógyász, akkor mehetnek-e a lányok felnőtt nőgyógyászatra-é?! akart ez lenni :)
2014. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mehetsz, de a gyereknágyőgyászaton azért jóval kiméletesebbek, és női orvosok vannak általában.
2014. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

5, egyik se igaz, de semmi gond. Látom, hogy te szokást csinálsz belőle, hogy mindenképpen megijeszd azokat, akik először mennek nőgyógyászhoz.

Kérdező, nem kell rá hallgatni, egyrészt felnőtt nőgyógyászként is PONTOSAN tudják azt a protokollt, amit a szűzlányok esetében alkalmazni kell (a gyereknőgyógyász munkája a _gyerekek_ - tehát akár 6-8-10 évesek kezelésében különbözik elsősorban). Ha a kérdező ennél idősebb, gyakorlatilag totál ugyanazt fogja nála csinálni a gyerek és a felnőtt nőgyógyász.

Másrészt a gyerek és a felnőtt nőgyógyász "kíméletessége" is természetesen személyiségtől függő. Nyugodtan rá lehet keresni, a gyereknőgyógyászokról is lehet pontosan ugyanannyi rémhírt találni.

És harmadrészt, a kíméletesség nem függ a nemtől sem.

2014. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Keress női orvost elsőre, azért nem mindegy ki előtt terpesztesz először.
2014. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Azért, ha egy férfi a sok választható irány közül a 12-16 éves gyereklányok nemi szervére specializálja magát, nekem nem az egészség az első ami eszembe jut. De ha valaki másképp látja, akkor természetesen keresse a férfi gyerek nőgyógyászt, biztosan fog találni.
2014. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, ne haragudjál, de te egy komplett idióta vagy. Csúnya baj lenne, hogyha nem lenne olyan orvos, amelyik pl. mások végbelére specializálja magát (proktológus), csak azért, mert TE beteg dolognak tartod. Hála istennek nem a TE ízléseden múlik, hogy az orvos milyen specializáltságot választ, hanem az ő szakmai érdeklődésén. Nem tudom minek ijesztgeted a kérdezőt, ahhoz, hogy valaki gyereknőgyógyász legyen, nem kell pedofilnak lenni, a felnőtt nőgyógyászok se szexuális érdeklődésből nézegetik a nemi szerveket, akár férfiak, akár nők.
2014. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.!
2014. jún. 17. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!