Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS hüvelyduzzanat segítség?

SOS hüvelyduzzanat segítség?

Figyelt kérdés
Az iskolában nem volt nálam tisztasági betét, de mivel folyásom volt, rögtönöznöm kellett, mert kérni sem tudtam senkitől, és időm sem lett volna rá, hogy ne legyen olyan a ruhám, így azt használtam, ami nálam volt. Zewa Deluxe kamilla illatú zsebkendőt. Óra után kértem az egyik osztálytársamtól betétet, és kicseréltem. De itthon elkezdett borzalmasan viszketni, ezért megfürödtem. Fürdés közben észrevettem, hogy a hüvelybemenetem nagyon meg van dagadva, és most is éget, és fáj. Mit tegyek? Nagyon fáj, aludni sem tudok
2014. szept. 19. 22:06
 1/5 blntdori0908 válasza:
Ha jo ugyelet mukodik nalatok akkor menj el,anak majd fajdalomcsillapitos szurit,de ha nem mesz akkor foz kamillateat es borogasd be az erintett reszt,vegyel be melle egy fajdalomcsillapitot is!Aztan amint tudsz menj el nogyogyaszhoz!Ezt gondolom csak hetfon tudod megtenni!De ha addig esetleg elmulnanak a tunetek akkor is menj el!
2014. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Máskor legyen nálad legalább (tiszta)

papírzsepi -

2014. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni magától
2014. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
esetleg allergiás reakció
2014. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van Bepanten vagy más hámosító, sebkezelő krémetek? Abból kellene rá egy kicsi, majd alvás, mivel idő kell neki. Érzékeny vagy az illatosított zsebi anyagára, legközelebb ne használj semmi illatosítottat.
2014. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!