Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem nem volt 5-6honapja...

Nekem nem volt 5-6honapja meg, lehet hogy a fogyozástol és a tornátol? Csak velem van ez vagy másal is elöfordult? és mit tett?

Figyelt kérdés

(hogy helyre áljon)? és nem tudom mitévö legyek nem akarok orvoshoz menni mert már voltam régeben és nem adtak semmit rá.

Létezik recept nélküli gyogyszer vagy valami erre a problémára? vagy receptes vagy bármi ami segitene??


2010. jan. 20. 14:57
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és már eszem mindent még olyant is amit régen utáltam szoval nem hiszem h a vitamin hiány lenne a probléma segitsetek nagyon félek már (sz/l)
2010. jan. 20. 14:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Mióta menstruálsz?

Lehet a fogyástól is, de muszáj elmenned orvoshoz.

Nekem is kb félévente jön meg egyszer....végre rászántam magam és elmentem orvoshoz...

Kiderült h PCOS-em van (legalább is nagy vszínűséggel). Ha neked is ilyen problémád van, azt kezelni kell, mert különben súlyos következményei lehetnek.

Persze most nem akartalak halálra rémíteni, mert lehet neked csak vmi átmeneti baj, és simán elmúlik, de tényleg fontos, h megvizsgáljon egy orvos.

2010. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok idő mensó nélkül.

Keress fel egy másik dokit.Semmi képen ne ahhoz menj aki nem mondott semmit.Lehet,hogy a pajzsmirigyed működésével van baj.Vagy hormon.Ne gondolj rosszra de ki kell deríteni!

Mennyi idős vagy?

2010. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


Még annyit,hogy ha brutál módon kezdtél el fogyni.Ha hánytatod magad vagy ilyesmi az befolyásolhatja.De ha nem így fogysz akkor annak semmi köze de mindenképpen említsd meg az orvosnak.

2010. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia.

én is volam így.sokat fogytam és kimaradt a menzim 5 hónapig aztán elmentünk dokihoz.nagyon alacsony lett a hormonszintem a sok fogyástól.fogamzásgátlót szedtem 8 hónapig és most kezd 2-3 hónapja rendesen beállni a menzim.szerintem mindenképpen keresd fel az orvosod,mert komoly következményei lehetnek ennek,akár még meddővé is válhatsz.!

2010. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
20vagyok és nem brutál modon fogytam mert olyan 7honap alatt 5-6kilo csak életmodot váltotam mmeg sokáig egy kaját ettem de már nem.. és szerintetek nem lesz baj az orvosnál?mert azért nem szeretnék menni mert én még szüz vagyok és nehogy valami rossz történjen a vizsgálat során....
2010. jan. 21. 12:13
 7/10 A kérdező kommentje:
utolso válaszoló ugye te nem lettél ettöl meddö????
2010. jan. 21. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Minél előbb menj el dokihoz.Az meg,hogy szűz vagy még nem gond csak meg kell mondanod neki.Ne szégyelld!Nem fog kinevetni nyugi!

Ne gondolj halálos betegségre.Egyszerűen csak be kell állítani nálad a hormon szintedet!

2010. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké köszi h válaszoltatok,de akkoris nagyon félek:S
2010. jan. 25. 21:30
 10/10 A kérdező kommentje:
maga a vizsgálatol is
2010. jan. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!