Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondaná valaki, hogy kell...

Elmondaná valaki, hogy kell normálisan felülni arra a r. hadt nőgyógyászati vizsgálószékre?

Figyelt kérdés
Akárhol voltam eddig orvosnál, még nem sikerült úgy fölmásznom, hogy az megfelelt volna a doki vagy az asszisztens kényes ízlésének. „Csússz lejjebb, még, egész a peremig, húzd följebb a lábad, nem kell annyira fölhúzni a lábad, ne feszíts, lazítsd el, ne olyan görcsösen, ne húzd össze stb... CSAK ÉN vagyok képtelen eleget tenni ezeknek a kívánságoknak??

2014. jún. 24. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
te vagy olyan hülye, hogy ilyen idióta dokikat válassz...az én orvosom megkér, hogy csússzak lejjebb
2014. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezekre a vizsgálószékekre normálisan felülni :) Mássz fel, mintha egy sima ülésre másznál fel, tedd fel a lábaidat, és próbálj meg lecsúszni annyira, amennyire csak tudsz. Nekem is szoktak szólni, hogy ,,csússzon lejjebb", ,,lazítson", de ezeket ne vedd magadra, azért mondja az orvos, hogy a lehető legjobban meg tudjon vizsgálni.
2014. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt mindig mondani szokták, akárhogy is ülsz rá. :) Szerintem ezt oktatják nekik az első évben, hogy amikor felül a hölgy, mondani kell, hogy csússzon ide vagy oda. :)

de tényleg, rengeteg nődokinál voltam rengeteg dolog miatt a 45 évem alatt és mindig csúszkáltattak. :)

2014. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én magándokihoz járok, annyit szokott mondani, hogy csússzak lejjebb kicsit.
2014. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is lejjebb szoktak csúszkáltatni. Valóban ne vedd magadra, érted csinálják. Jobban és kényelmesen hozzádférnek, ami neked is jobb.
2014. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is mindig szólnak hogy csússzak lejjebb.
2014. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, tudom, mi a problémátok. Nekem egy kedves asszisztensnő egyszer elmagyarázta, hogy is megy ez. Nem felülni kell, hanem a gerinced alsó részével (kb. a farkcsontnál) a szék peremének támaszkodni és felgördülni. Akkor a csípőd lelóg a peremről, és medence pont kitárul (ellenőrizheted otthon egy irodai székkel). Tehát nem ülni kell, hanem némileg gerincen feküdni. Próbáld ki legközelebb, és figyeld meg, kevesebbet egzecíroztatnak-e így.
2014. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A terhességem végén járok, és mint előtte is, most is végig kért a doki, hogy csússzak lejjebb. Szóval NEM CSAK TE vagy rá képtelen. :)
2014. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A csússz lejjebb teljesen általános felszólítás, mert teljesen természetes dolog már alapból is az hogy menekülni szeretnénk ebből a nem éppen kellemes szituációból amikor egy idegen (esetek többségében ráadásul férfi) elött kell terpesztenünk mutogatva legintimebb testrészünket.
2014. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem a nőgyógyászom mindig felsegít a székbe, és szokta mondani, hogy "most csüccs" , és utána lábak a tartóba, és általában úgy pont jó, nem kell csúszkálni ide-oda.
2014. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!