Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell toppot hordanom...

Mikor kell toppot hordanom vagy melltartót? Anyu azt mondja még nem kell de barátnőim szerint igen. Az osztályból már mindenki melltartót hord! 12 éves vagyok, és szerintem is kellene melltartót hordanom.

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Szia! Melltartót nem kell, csak ha már nagy a melled (de akkor anyukád venne neked), toppot viszont lehet, ha már elkezdett egy kicsit nőni. (-:
2014. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
23%
Szerintem ez emberfüggő... Bár 12 évesen nem hiszem hogy kellene, max. Top- ot de még azt sem nagyon! Ahogy jól esik!
2014. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Én is 12/L vagyok és nekem annyira nem nagy még, de topot már 1,5 éve hordok, mert nekem így kényelmesebb. Ha még nem olyan nagy akkor elég egy top is. Te tudod :)
2014. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Ha már nő a cicid jobb toppot hordani,nálunk 10 évesen már mindenki topot vett fel,mert nőtt a cicijük és senki sem akarta hogy a többi lány lássa őt félmeztelenül.


Már vehetesz nyugodtan topot nem vagy már kislány,sok csaj 13 évesen már sport melltartót használ.

Anyukád régi módi,sok kis lánynak már 8-9 évesen nő a cicije és már hordják a mese figurás toppokat+ ha fehér felső van egy lányon akár tesin és nincs se trikó,se topp rajta akkor bizony átlátszik a melle kicsit,ha fázik akkor meg áll a mellbimbója is ami elég ciki.

2014. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
58%
topot hordj 12 évesen már kicsit gáz, ha nincs
2014. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja én 13/L vagyok, és én már melltartót hordok. kicsi méretet de hordok, ám főképp topot(M/L) szóval nyugodtan hordj topot mert gáz ha átlátszik a pólón a cicid ;)
2014. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!