Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit ajánlotok estére ha...

Belly01 kérdése:

Ti mit ajánlotok estére ha menstrualtok? Tampon vagy betét? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Àltalaban tangat hordok es ezert tampont hasznalok de nem tudom h estere is jo e a tampon vagy akkor tegyek be betetett.Kollegista vgyok es nincs ugy idom reggelente meg mosni es ki venni a betetett es tampont tenni :/ . A betettel estenkent altalaban at aztam meg altalanosba . 16/L

2014. szept. 21. 21:03
 1/4 anonim válasza:

Én nappal betétet használtam eddig mindig, de áttértem a tamponra...estére nem merem használni(sokáig alszok) , pedig biztos nem áznék át. Sima betétet használok, kiegészítem vattával. Anyukám estére is tampont használ, eddig semmi baja nem lett tőle.

amúgy ezt a mondatodat nem értem: ncs ugy idom reggelente meg mosni es ki venni a betetett es tampont tenni most akkor te ugyanazt a tampont szeretnéd használni, amiben aludtál? Az nagyon egészségtelen lenne, egy tampont max 8 óráig hagyhatsz bent...15/L

2014. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dehogy is xD ugy ertem ha betetett hasznalnek estere es reggel ki vennem meg mosnam magam aztan tampont tennek be ,nekem erre nem lenne idom mert kolis vagyok es ez nehezkes lenne mint ha otthon csinalnam :0
2014. szept. 21. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tampont haszálok, első éjszakára super plust, azzal nem ázok át.
2014. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, hát úgy más :DDDD Egyébként próbáld ki, mondjuk én felhúznám az órám 4-5 óránként, hogy biztosra menjek :D
2014. szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!