Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ha nagyon erős a...

Lányok, ha nagyon erős a menstruációtok éjszaka, mivel védekeztek az átázás ellen?

Figyelt kérdés

Én úgy szoktam hogy egy régi pólót a bugyim és a nadrágom közé teszek, mint egy pelenka. De nem ugy kell elképzelni hogy tiszta vér lesz a póló, de azért olyan lesz. De inkább ott legyen mint a pizsamamon es a lepedőn. Ti hogyan szoktátok megoldani? Tampon vagy betétet? Én eddig meg nem használtam éjszakai betétet. Lehet megoldás lenne? Néha tenyleg nagyon nagyon tele van a betétet reggel. De tampont nem szívesen használnék éjszakára. Ti hogy szoktátok?

Koszonom elore is! 15L


2014. szept. 22. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a bánatos úristenért nem éjszakai betétet használsz?? Pont erre van. Ha nagyon-nagyon erős, akkor tegyél be tampont is és azonnal cseréld reggelt.
2014. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
62%
Éjszakai betét 2, nagyon gáz esetben három. De néha még így is átvérzek, mert sokat mocorgok alvás közben, így elmozdul.
2014. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Több betétet teszek be mert nem tudok tampont használni nem szeretem.

Legalulra egy estit, ami vékonyabb de hosszú és széles.

Rá egy vastag, hosszút és arra egy normális méretű vastagot.

Néha megspékelem egy jó vastagon összehajtogatott 3 rétegű puha w.c. papírral.

Ez kibírja reggelig. Az első 2-3 napon én is olyan vagyok, mint a Niagara.

Régen két réteg betétre tettem vattát és arra w.c. papírt, hogy ne ragadjon rám. Több réteg w.c. papírral mégsem volt olyan gusztustalan de aztán rájöttem, hogy 3 betét elég .

2014. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) ha több betétet teszek azt úgy kell elképzelni hogy egymásra ragasztom őket?:) erre még nem is gondoltam:D
2014. szept. 22. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen úgy kell elképzelni másként nem is menne.

Egy hosszú széles alulra rá egy vastag hosszú. Én a DM-ben szoktam venni jó vastag, hosszú betétet Jessa vagy mi a márkája valami ilyesmi és elég olcsó.

Ragaszd egymásra úgy nem mozdulnak el és aztán egy passzentosabb bugyi, ami jól tart.

2014. szept. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. szept. 23. 08:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

tampont + éjszakai betét. egyszer-egyszer szabad ilyen esetben tampont használni, de nem túl jó ám éjjelre sajnos. szóval teszteld csak az éjszakai betétet először (köldöktől popsiig érnek a betétek, tök gázos, de legalább tuti) :)

aztán ha kevés, akkor kombináld tamponnal.

2014. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
Fúj de undorító.
2014. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!