Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos lányom csak cumisüv...

18 hónapos lányom csak cumisüveggel alszik el délben, és éjszaka is. Éjszaka 4-5 alkalommal is felkel, és csak azzal tud visszaaludni is. Hajnalra viszont totál átázik mindene. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A cumisüvegben víz van. Mást nem is iszik. Biztos vagyok abban is, hogy nem azért issza, mert szomjas, hanem rá van nagyon szokva. Sima cumi már nem kell neki. 4. éjszaka, hogy hajnali 4-ig nem adtam neki, de eddig minden éjszakánk borzalmas volt. Hajnalig szinte végig nyöszörgött szakaszosan. Tapasztalt anyukák! Tudnátok tanácsot adni?

2013. okt. 2. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondhatok, hogy a 16 hónapos lányom dettó. Én igyekszem éjjel 2-3 körül pelust cserélni, de van hogy még így is átázik reggelre.

Elég "tapasztaltnak" érzem magam, mert 3. gyerekem, csakhogy az első kettő soha nem cumisüvegezett. :)

Szóval ne aggódj, tapasztalat ide vagy oda, én egyet tudok, hogy ez nem marad így, és szépen ki fog alakulni. Ha máshogy nem, akkor úgy, hogy elkezdi átaludni az éber fázisokat is. Addig meg kitartás!

sorstárs

2013. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet csak nekem a babám 9 hónapos de egész éjszaka szinte csak iszik hiába cserélek pelust és ruhát rajta éjszaka mert csupa pisi, reggelre ugyanez a helyzet.Engem is érdekelne hogy hogyan szoktassam le erről 3.babám de az első 2 vel sosem volt ilyesféle probléma(azt hittem csak nekem ilyen a babám de látom nem :))
2013. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahhh :( Köszönöm a biztatást! :))
2013. okt. 3. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!