Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha cisztám van hat az antibébi?

Ha cisztám van hat az antibébi?

Figyelt kérdés
Egyáltalán cisztával teherbe lehet esni? Nem nagyrol van szó, inkább sok kicsiről.

2014. szept. 23. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló hatékonyságát nem befolyásolja a ciszta. Természetesen teherbe lehet esni ciszta mellett, de azt jó lenne megnézetni, hogy milyen jellegű cisztáról van szó, vannak teljesen ártalmatlanok is, amik a menzesszel el is tűnnek, de vannak olyanok is, amik nem jók, hogyha ott vannak, tüneteket okozhatnak, illetve nehezíthetik a terhességet.
2014. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál vele, ki is kezelte, de most úgy érzem megint van (fáj a petefészkem). Most nincs időm elmenni megnézetni és csak ezért kérdeztem :)
2014. szept. 23. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A ciszta nem játék! Egyre több nő küzd a policystás ovárium szindrómától, amit megfelelő készítményekkel kezelni kell. Vettek tőled vért? Mert ilyen esetben mindenképpen rá kell nézni a hormonháztartásodra is. Ha jó lenne a felírt gyógyszer, akkor nem újulhatna ki a cisztád. Ráadásul megfelelő gyógyszernél nem fájhatna a hasad sem.
2014. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vettek tőlem vért, csak ultrahang volt. :S Valószínű dokit váltok mert már én is észrevettem, hogy elég felelőtlen. Köszi a válaszokat!
2014. szept. 23. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!