Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik ismerősömnek ma meg...

Az egyik ismerősömnek ma meg jött a menszesze és gennyes váladékos a vére és fáj a hasa alja? Ilyen tényleg van vagy csak ki találta, hogy sajnálják mert én ilyenről nem hallotam!?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen van és a lányok/nők jó részének a menzesz egy kész pokol. Nekem nemegyszer volt olyan is, hogy nem csak a hasam alja fájt, hanem a görcsök kiterjedtek az EGÉSZ hasfalamra és megmozdulni sem tudtam.

Ha a "gennyes váladékos" alatt azt érti, hogy undorító darabos, akkor igen, olyan is van.

Bocsi, de nagyon tájékozatlan lehetsz, ha nem hallottál még menstruációs görcsökről...

2014. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Görgcsökről hallotam és át is éltem 5évvel ezelőtt.De gennyes váladékról nem hallotam,pedig 2lányom is van és nekem ilyen nem volt azért nem tudtam.De most már így tudom,hogy van ilyen is.
2014. szept. 23. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tud elmenni vele nőgyógyászhoz?

Már ha ilyen panaszai vannak

2014. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van férje ha őket kettőjüket nem zavarja akkor hiába mondanám,hogy el megyek vele meg ma rendel a nőgyógyász,azt nem mondta,hogy elmegy.
2014. szept. 24. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!