Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kedden szedték le az anyajegye...

Kedden szedték le az anyajegyem, úgy tűnik nagyon picit gennyes / véres / váladékos az alja a sebnek, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kicsit piros a környéke is, gondolom ez azért van mert dolgozik ott a szervezetem... 3 kis összehúzó tapaszt rakott rá akkor a doki, egyik másnap magától lejött (szerdán) a következő kettő pedig csütörtökön mikor egy kis pára érte. Ma reggel sikeresen állba vágtam magam mikor felkeltem, és szerintem ez kicsit megsértette mert most olyan az alja amit leírtam... Mit csináljak? Esetleg aloe vera gél jó rá?
2011. febr. 27. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost, ugyanis ez veszélyes dolog. Aloe vera-s butaságokat meg ne tegyél rá.És ne is fogdosd. Orvos lássa.
2011. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mikor nekem levették az anyajegyem (eddig összesen 8-at), mindig tinkturával kellett kenegetnem, hogy száradjon és fertőtlenitsem. Vannak hasonló fertőtlenitők patikában. Mindenképpen fertőtleniteni kell, főleg ha "levedzik".

kedd lassan 1 hete volt, azóta már gyógyulnia kellett volna. eddig nem kentél rá semmit?

2011. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kentem rá semmit, nem is nedvedzett eddig, csak miután ma reggel sikeresen megütöttem magam ott ahonnan leszedték.
2011. febr. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!