Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon gyenge menstrualciom...

Nagyon gyenge menstrualciom van! Attol felek e miatt nem lehet majd babam! Szerintetek akadalyozza a menstrualciom menyisege a baba megfoganasat!?

Figyelt kérdés

22 eves no vagyok volt egy abortuszom 3 eve ez lehet a baj mert ettol felek!!??? Es mar nagyon szeretnenk a parommal kisbabat ez minden vagyam mar tejesen ki keszultem e miatt,hogy nem esek teherbe mar 3 honapja probalkozunkk de semmi

(peteeresem van mindent a legjobb idoben csinalunk de megse)



2014. szept. 25. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond ?
2014. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A menstruáció milyensége nem befolyásol semmit. A teherbeesés meg elég "misztikus". Van, akinek elsőre összejön, van akinek évek múlva sem. Van, akinek a szervezete pont a párja spermáit nem tolerálja, van, aki meg ránézésre is teherbe esik szoptatás mellett is.

Nekem erős a menstruációm, hőgörbém jó, peteérést érzem, nincs méhszájsebem, se semmi méhdeformitásom, és mégis lassan egy éve próbálok teherbe esni. C'est la vie. :)

2014. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam meg orvosnal kb 1 eve voltam mert akkor is nem jott meg 2 honapig es azt mondta hormonzavarom van akkor irt fel gyogyszert szdtem es meg jottes akkor azt mondta minden oke... azota semmi gond nincs azzal hogy nem jon meg csak ha meg is jon nagyon gyenge keves
2014. szept. 25. 10:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor elsonek terhes voltam ugyan ettol a paromtol lettem az elsore de veletlen ! :S akkor sajnos nem volt olyan jo a kapcsolatunk,hogy meg maradjon a baba, de mar banom :S Most mi lehet akkor a baj ha nem a menstrualcio?! :(
2014. szept. 25. 10:23
 5/7 A kérdező kommentje:

10:13

Nagyon szepen koszonom avalaszod!!

Neked is nagyon drukkolok a babaert remelem ossze jon.

2014. szept. 25. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg baj lehet, nem csak a menstruáció. Az, hogy gyenge a menstruációd egyáltalán nem baj, ugyanolyan, mintha erős lenne, ez nem befolyásol semmit. 3 hónap próbálkozás nem sok. Én leginkább azt látom a szavaidból, hogy annyira stresszelsz, hogy az tényleg nehezítheti a teherbeesést.Azt hiszem 1 évig ha nem jön össze, akkor érdemes dokihoz fordulni, persze lehet előbb is, hogy megnézzék minden rendben van-e. Ha tényleg gond van, akkor alternatív gyógymódként ajánlanék neked egy tornát, illetve táplálkozási formát, ez utóbbit én is követem, valóban megváltoztatja a ciklust, termékenységet is gondolom: [link]

[link]

2014. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszod!!

Meg nyugodtam egy kicsit,elmegyek dokihoz azert.

Megfogadom a tanyacsod :)

2014. szept. 25. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!