Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Számít a tsh értéke, ha az...

Számít a tsh értéke, ha az összes pajzsmirigy hormonom amúgy rendben van? A tsh-m mindig 4 alatt van, de számít ez a terhességnél? Azt hallottam hogy 2 alatt a jó, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért? Nem orvos küldött vérvizsgálatra?
2014. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mas problema miatt memtem dokihoz es szobakerult a tsh is ugyh megnezettem de meg endokrinologusnal nem voltam.
2014. szept. 19. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A teherbeeseshez es a kihordashoz 1 kiruli tsh kell. 2 alatt kell tartani. Ha egy fiatal nőnek ennel magasabb, akkor ho eséllyel autoimmun folyamat van a háttérben. Ez egy romló folyamat, Emellett sorozatos vetéléshez es a baba szellemi károsodásához vezet. Labor kell meg es pajzsmirigy uh. Endokrinoligushoz menj
2014. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,hétfő estére már van is időpontom,remélem,hogy úgy kezeli majd,ahogy kell...;)
2014. szept. 20. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Laborbol le szoktak kérni az autoimmun paneleket ( anti- tpo, anti thyreoglobulin), ebből látszik minden. Ha ez negativ es a tsh 2 folitr van, akkor jodot kell szedni. Ji egészséget es babavarast neked!
2014. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!