Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok, nektek milyen betéteit...

Csajok, nektek milyen betéteitek vannak otthon?

Figyelt kérdés
És milyeneket szerettek? Én ha napközben erős akkor Always sensitive-et vagy Always platinumot. Ha gyengébb akkor Naturella maxit. Éjszakára Jessa(dm) normal-t:) Nekem éjszaka alig van meg..:D

2014. szept. 25. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nekem OTP kinder és Raiffeisen Plusz
2014. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Always sensitive szerintem ritka szar, sokkal jobb az eredeti változat, mert az elnyeli a cuccot, legtöbbször azt használom, ha már gyenge akkor a Libresse String, tangához való betétet használom és néha a Biointimot, mert nagyon érzékeny a bőröm, de igazából kb. az is olyan, mint a többi, csak nagyon drága.
2014. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem van itthon sok fajta.

van a nagyon vékony ( folyási betét)

kozepes

és ugymond pelenka betét :D

ha itthon vagyok betétet használok,ha elmegyek akkor tampont. Nekem az always meg ezek a márkás betétek nem jók,kiviszketek toluk és ugy néz ki ott lenn mint egy pottyos labda... nekem a "gatyik" ( spar,dm-es)-es jottek be,azoktol nem leszek pottyos...

tampont pedig OB-t hasznalok :)

2014. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában Always ultra normal-t használok,most is az van itthon.Az utolsó pár napon pedig csak tisztaságit,Softino(Lidl)vagy Carefree
2014. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem a sima Always nem jön be nagyon durva felülete mindig kikezdi a bőröm. Ezért jobb sztem a sensitive az ersebb napokon... de szerintem a Naturella a legjobb:)
2014. szept. 25. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Always super plus vagy mifene. :D A sensitivvel az a bajom, hogy nem szívja rendesen, kényelmetlen, a másik pedig túl műanyag, kidörzsöl. Tampont sajnos nem használhatok, így hát elviselem azon a 7 napon.
2014. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!