Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefeszek cisztatol, hogy...

Petefeszek cisztatol, hogy tudnek megszabadulni?

Figyelt kérdés
Mar 3,5 eve van egy cisztam 4 cm koruli, de nem nott azota.Mindenfelevel probalkoztam mar az orvos fogamzasgatlot irt fel, tobb felet is, de nem segitett, aztan szedtem Duphastont, az sem segitett, kozben terhes maradtam azt mondtak a baba elnyomja, de nem meg minidg megvan, a szoptas sem segitett, a kislanyom mar 9 hos, s a ciszta meg mindig megvan.Mit tudnek tenni, hogy eltunjon?
2010. jan. 21. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Műtét?
2010. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bíró Icának volt ilyen jellegű tornája, keresztanyukámnak segített, kifakadt.
2010. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem stressztől volt, amint megszűnt annak az oka, felszívódott a ciszta is.
2010. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Laparoszkópiás vagy lézeres műtéttel eltávolítják. Az utóbbi teljesen fájdalommentes, 1 óra múlva a saját lábadon hazamehetsz.

De elmondom neked, amit az én nőgyógyászom mondott ezzel kapcsolatban (mert nekem is volt már többször, és engem is nagyon zavart) - szóval azt mondta, hogy 10 nőből 9-nek biztos, hogy van cisztája, a legtöbben észre sem veszik. Mivel szerencsére így is teherbe tudtál esni, ezért lehet, hogy egy normálisabb doki azt fogja neked mondani, hogy ne törődj vele, hogy ott van, mert kárt nem okoz. És egyszer majd csak eltűnik.

A másik, ha cisztásodásra hajlamos vagy, könnyen előfordulhat, hogy elvégzik rajtad a műtétet, és a következő hónapban megint lesz egy...

Én azt mondom, ne tulajdoníts neki nagyobb jelentőséget, lényeg, hogy terhes tudtál maradni.

2010. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, akkor hagyom ot beken, hatha osszejon a masodik baba is!
2010. jan. 21. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol lehet beszerezni Bíró Icának a tornáját, amivel eltüntette a cisztát?
2010. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos már nem emlékszem, most h rákerestem, nem dobott ki érdemlegest, keresztanyumnak ez meg már nagyon régen volt. Viszont van egy torna, Aviva módszer a neve, abban vannak ilyenek.


[link]

2010. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!