Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi időben furcsa tüneteim vannak (egyszer van, egyszer nincs.) A legelején feltűnt, hogy megváltozott a hüvelyi folyásom, vagyis fehér, sűrű, krémszerű lett. Nemrég vészeltem át egy gyenge hüvelygombát, arra tippeltem újra kifog jönni, ugyanis a párom nem kezelte magát. Pár napra rá enyhe viszketés jelentkezett, ekkor eldöntöttem nőgyógyászhoz megyek, hátha fogad majd időpont nélkül, ha ilyen baj van. Addig pedig csak találgathatok. Ami megzavart az az, hogy eltűnt a folyás, viszketés is csak nagyon ritkán van és enyhe, viszont a szex fájdalmas lett. Jelenleg ez a legfőbb tünetem. Az orvoshoz kedden tudok menni, ha a menstruációm úgy akarja. Addig esetleg tudnátok nekem tippeket adni, hogy miről lehet ez? Valakinek volt már hasonló?

Előre is köszönöm!


2014. szept. 28. 13:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Illetve gyakori vizelési ingerem van. Nemrég súlyos felfázásom volt, véres vizelettel. Utóbbi megszűnt, de még mindig sűrűn járok pisilni. ( Ha ez fontos lenne.)
2014. szept. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!