Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mini, normál vagy maradjak a...

Mini, normál vagy maradjak a betétnél?!

Figyelt kérdés
Betétet használok a mainapig. De szeretnék már áttérni a tamponra. Már nem vagyok szűz, ezért sokan ajánlották, hogy na most akkor nekem normál kell. Viszont kipróbáltam a normált, és a minit. És valahogy egyik sem adja meg a kellő kényelmességet. Valahogy érzem, pedig szerintem kellő "mélyre" helyezem. Miért van ez? Tudnátok segíteni, és a rossz indulatú kommenteket mellőzni?! Kéne a segítség, mert a betét már egyáltalán nem kényelmes, és ez szerintem érthető! 16/L

2014. szept. 29. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig, ha érzed, akkor nincs jó helyen. Nem kéne érezni, hogy ott van.

Jó irányba tolod? Mert nem elég fölfele nyomni, hanem föl és hátrafele kell, így tud a "helyére" menni.

Vagy nagyon kicsik az ujjaid. Egyik ismerősöm azért nem tud tampont használni, mert rövidek az ujjai és nem tudja feltenni rendesen.

Ha esetleg rosszul helyezted fel, próbáld meg úgy, ahogy leírtam: fel és hátra. Az ujjadnak teljesen bele kell mennie a hüvelyedbe, akkor van a tampon a legjobb helyen.

Először a minivel játsdz el, és ha érzed, hogy kevés, akkor legközelebb jöhet a normál.

2014. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy normál vagy mini nem attól függ, hogy szűz vagy-e, hanem érdemes tekintettel lenni a vérzés mennyiségére is. Erős vérzés esetén próbálkozz a nagyobbal. Van, akinek nem megy elsőre a tamponhasználat. Gondolom vettél egy dobozzal, hát gyakorolgasd! Akkor van jó helyen, ha nem érzed. AMíg érzed, addig valami nem stimmel.
2014. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már semmi gondom sincs vele! :)


/Egyébként valóban picike ujjaim vannak, hisz én magam 150centi vagyok, ami hááát nem igazán számít nagynak.:D/

2014. szept. 30. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!