Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nők sok fehér kenyeret...

Ha a nők sok fehér kenyeret és fehér lisztből készül pékárut esznek, tényleg gombás lehet tőle a hüvelyük?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

gondolj az IBS-re. majdnem ugyanaz mint a candida. tünetileg legalábbis. a diéta ott is segít.


a másik h akinek gyakran van gombája, azt megszokták vizsgálni cukorbetegséggel. ottis hasonló folyamat zajlik le mint a candidában.


amit először linkeltél, h gombásodás csak a nagyon súlyosan legyengült immunrendszerűeknél fordul elő...ez így igaz, mivel már azt a minimális védekezőrendszert sem tudja biztosítani a szervezeted. de akinek nincsen legyengülve az logikus h nem fekszik kórházban bélgombásodással.


akinek gyakori haspuffadása van, azis tulajdonképpen a gombáknak köszönhető. ők termelik azt a sok gázt, amitől felpuffad a hasad. és most nemazolyan puffadásra gondolok h babot ettem, és sokat kell pukizni.

hanem olyanra h kb mindennap előfordul, függetlenül attól h mit ettél, sőt, ha nem eszel, is felpuffadsz. ezek mind logikusan a candidához kapcsolódnak. ésha a beleidben gomba ven, az megjelenik a nyelveden is, és egy orális szex alkalmával, ha nincs szerencséd, könnyen elkaphatod pl.

2010. jan. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

elolvastam a jegyzeted, abban is levan írva h nem csak immunhiányosok lehetnek bélgombások.

én most nem feltétlen a candidáról beszélek, csak nevezzük candidának, mert annak szokták. én konkrétan a bélgombásodásról beszélek. igen, tudom h vannak a bélben gombák, és azok kellenek, mert ők állítják elő a vitaminokat pl, stbstb. de túlszaporodásuk, pl a szénhidrátdús táplálkozásnak köszönhetően, mint ahgyan a jegyzetben is levan írva, előfordulaht h elszaporodnak. nevezzük candidának, vagy ne, mindegy, akkor nevezzük bélgombásodásnak. és az igenis szerepet játszik a hüvely - ha így jobban tetszik - flórájának eltolódásában. mert igen, ezzelis tisztában vagyok, h gomba a hüvelyben is pl úgy alakulhat ki, h a hüvely normál flórája elmászik. na de mért mászik el? mert valami nem stimmel benned, vagy mert külső hatás érte, igen.

2010. jan. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy kis anyag a további okosodáshoz:


[link]


Legalsó képen egy Candida fertőzött szál, nyelv. A fene a gusztusod, ha engeded, hogy egy ilyen kinyaljon... :)


Egy kis anyag az emésztőrendszeri Candida fertőzésről:


[link]

2010. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

amit te küldtél, azmár erősen immunhiányos állapotbeli candida-fertőzés. ő valszeg nemis nyal ki, mivel kórházban fekszik.

[link]

szintén lepedékes, plusz egykis torokgyuszi, igen...de nemis az a lényeg. ez a lepedék sem egészséges, ami a képen van, és nem feltétlen a torokgyuszitól akalul ki, hanem mert a beleidben vmi nemstimmel.

2010. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!