Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 évesen ugye nem vihet el...

17 évesen ugye nem vihet el anyám nőgyógyászhoz, ha nem egyezem bele?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kényszeríthet rá. De miért akar elvinni és te miért nem akarsz menni?
2014. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok menni, mert minden oké, semmi bajom nincs. Mindig pontosan jön meg, és teljesen normális. De ő azt hiszi, hogy hazudok neki arról, hogy rendszeresen menstruálok!!! Fogalmam sincs, ezt honnan vette, sosem hazudtam neki erről :/ Amúgy még szűz vagyok, szóval tényleg semmi értelme sem lenne.
2014. okt. 2. 19:37
 3/13 anonim ***** válasza:

Elvihet, a rendelőbe is beküldhet, viszont ő már oda nem mehet be, ha te nem engeded. A nadrágot nem cibálhatja le rólad, és nem kötelezhet arra, hogy levetkőzz, valamint arra sem, hogy szétterpessz valakinek.


No de kérdem én, miért félsz ennyire?

2014. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért mert kiskoromban rendszeresen molesztált valaki, szóval baromi nehéz lenne a vizsgálat nekem :( Meg ha nincs semmi bajom, akkor nem értem, minek. Egyébként 13 évesen egyszer voltam már (mikor először megjött), de akkor nem került sor vizsgálatra. Egyébként előtte hánytam is, annyira féltem :( És a legrosszabb az volt, hogy anyám akkor bejött velem és minden kérdésre ő válaszolt, még arra is, hogy milyen erős a mensim. Nagyon megalázó volt, nem szeretném még egyszer átélni.
2014. okt. 2. 19:50
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Halkan mondanám, hogy rákszűrésre kéne járnod.
2014. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha szűz, akkor rákszűrésre ráér 21 éves korától járni.
2014. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szó sincs róla hogy lemaradtál volna a rűkszűrésről, mert még az orvosi protokol szerint is 23,24 éves korban kell menni az elsőre, vagy a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel!

Hogy vinne el anyukéd???? őlbe kap és úgy?....

Amógy meg majd ha kell menj női orvoshoz, vannak már elegen manapság.

2014. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogyis kellene még rákszűrésre járnod, legfeljebb ha rendszeres nemi életet élsz.
2014. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy azt csak később kell. Amúgy anyám azért akar elvinni, mert a fejébe vette, hogy nem is menstruálok, csak behazudom neki :( Marha bizalmatlan velem, pedig egyetlen egyszer sem adtam rá okot. Na mindegy. Amúgy női orvoshoz mentünk, és most is oda akarna vinni. De nagyon lekezelően bánt velem az orvos. Amúgy anyum nála szült, és meg sem kérdezett róla, hogy jó lesz-e, ha hozzá visz. Csak közölte vasárnap este, hogy holnap megyünk. Azt el sem mondta, hogy milyen lenne a vizsgálat. Persze a netről tudtam, de akkor is. A váróban szólt, hogy majd le kell vennem a bugyimat!

Mindegy, ne haragudjatok, csak senkinek nem tudom ezt elmondani, úgyhogy jól esett leírni. De eltértem az eredeti kérdésemtől, szóval bocsi.

2014. okt. 3. 14:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ilyen bizalmatlan anyud...
2014. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!